دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
آشنایی با ایالات متحده - جکسون ویل (بخش اول)
جکسون ویل، فلوریدا - jacksonville, florida
ceo-ashkan
Mon Mar 07 2022 10:34:19 GMT+0330 (Iran Standard Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
جکسون ویل بزرگترین شهر ایالت فلوریدا در شرق ایالات متحده آمریکا است. با ما همراه باشید.

جکسون ویل شهری است در سواحل اقیانوس اطلس فلوریدا، پرجمعیت‌ترین شهر این ایالت، و از سال 2020 بزرگترین شهر از نظر مساحت در ایالات متحده به هم پیوسته از سال 1968 است. جکسونویل با ارائه حس حومه شهر به ساکنان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در فلوریدا است. این شهر امن و پر از رستوران ها، پارک ها و کارهای زیادی برای انجام دادن است.

جکسون ویل کمتر از یک میلیون نفر جمعیت دارد.

جکسون ویل نزدیک به 900 هزار نفر جمعیت دارد. 59% این جمعیت نژاد سفیدپوست، 31% آفریقایی-آمریکایی، 4.5% آسیایی و بقیه دو یا چند نژاد مخلوط هستند.

در جکسون ویل 3 میلیاردر زندگی می کنند.

فهرست ثروتمندترین افراد جهان در سال 2021 شامل 3 میلیاردر با رابطه با جکسون ویل است. ساکنان منطقه جکسونویل به طور متوسط ​​​​پول کافی برای مقرون به صرفه تر کردن هزینه های زندگی کسب می کنند.

جکسون ویل 51 مین شهر گران ایالات متحده آمریکا است.

جکسون‌ویل با میانگین هزینه‌های ماهیانه 1677 دلار در رتبه 51 فهرست گران‌ترین شهرها قرار گرفته است، فقط چند دلار در ماه بیشتر از پلانو، تگزاس، و ارزان‌تر از کلرادو اسپرینگز و کلمبوس، اوهایو. ساکنان جکسون‌ویل به درآمد سالانه 37880 دلار یا دستمزد ساعتی 18.21 دلار نیاز دارند تا بتوانند هزینه متوسط ​​​​یک آپارتمان دو خوابه، حدود 947 دلار در ماه را بپردازند.

جکسون ویل یک مکان نسبتا امن برای بازدید است.

شهر جکسون ویل به طور کل امن است. با این حال، جرایم خشن و جزئی ممکن است اتفاق بیفتد، بنابراین اقدامات پیشگیرانه معمول را انجام دهید. مراقب باشید و اشیای قیمتی خود را ایمن نگه دارید، به خصوص زمانی که از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید زیرا جیب برها می توانند در ایستگاه های حمل و نقل فعال باشند.

جکسون ویل به شدت مستعد طوفان است.

هر سال یک بر ۱۴ احتمال وجود دارد که طوفان رده ۲ یا بالاتر در ۹۵ مایلی شهر بیاید. در هر دهه، احتمال وقوع طوفان بیش از 50 درصد است. شمال شرق فلوریدا هر 6.5 سال یا بیشتر در معرض یک طوفان قرار می گیرد. در مقایسه با همتای شمال غربی خود، که به طور متوسط ​​هر 3 سال یک ضربه می خورد، به نظر بد نیست.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

آشنایی با ایالات متحده - جکسون ویل (بخش اول)
آشنایی با ایالات متحده - دنور (بخش اول)
آشنایی با ایالات متحده - لاس وگاس (بخش اول)
آشنایی با ایالات متحده - سن خوزه (بخش اول)
آشنایی با ایالات متحده - لس آنجلس(بخش اول)