دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
ceo-ashkan
Thu May 26 2022 10:59:52 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
بوستون سلتیکس - میامی هیت

پلی آف NBA: سلتیکس یک پیروزی تا فینال NBA فاصله دارد.


تیم بوستون سلتیکس در دیدار پنجم خود در برابر میامی هیت در شهر میامی پیروز شد.

پنجمین بازی سری فینال کنفرانس شرق NBA بین دو تیم میامی هیت و بوستون سلتیکس در شهر میامی ایالت فلوریدا برگزار شد. این بازی در پایان 93 بر 80 به سود سلتیکس به پایان رسید. دفاع قدرتمند بوستونی ها، حملات تیم هیت را دفع کرد.

در کوارتر اول بازی پایاپای بود و میامی هیت با برتری کوچکی کوارتر را به پایان رساند. در کوارتر دوم نیز این برتری نسبی میامی هیت ادامه داشت و این تیم نیمه اول را با 5 امتیاز برتری به پایان رساند. اما در کوارتر ورق برگشت و بوستونی ها این کوارتر را با 16 امتیاز اختلاف پیروز شدند و در مجموع 11 امتیاز پیش افتادند. در کوارتر پایانی تلاش بازیکنان میامی بی نتیجه بود و در پایان بوستون سلتیکس با 13 امتیاز اختلاف پیروز شد.

در تیم بوستون سلتیکس ستاره شماره 7 این تیم، جیلون براون 25 امتیاز کسب کرد. جیسون تیتوم 22 امتیاز و 12 ریباند داشت و دبل دبل کرد. او یک پاس گل تا تریپل دبل کم داشت. در میامی هیت بم آدبایو 18 امتیاز و 10 ریباند داشت و توانست دبل دبل کند. جیمی باتلر مانند بازی قبلی عملکرد خوبی نداشت و بازیکنان بوستون سلتیکس او را خنثی کردند.

بازی بعدی دو تیم بامداد شنبه در بوستون برگزار می شود. بوستون سلتیکس در صورت پیروزی در این مسابقه، قهرمان کنفرانس شرق خواهد شد و به فینال NBA صعود خواهد کرد.

گفتنی است جیسون تیتوم پس از این بازی، به امتیاز 1500 در مرحله پلی آف رسید که دومین جوان ترین بازیکن با این امتیاز در این مرحله استمشابه با این موضوع


3

نظرات ...

0*** تاکنون نظری ثبت نشده است.