دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
ceo-ashkan
Tue May 24 2022 23:45:48 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
بنزما و امباپه

چرا کیلیان امباپه به کریم بنزما توضیح بدهکار است؟


مهاجم پاری سن ژرمن با تصمیم گیری برای تمدید قرارداد خود همه در پایتخت اسپانیا را متحیر کرده است.

اکثر هواداران رئال مادرید از تصمیم کیلیان امباپه برای ماندن در پاری سن ژرمن تا سال 2025 ناامید شدند. از هواداران گرفته تا فلورنتینو پرز، که انتظار امضای این بازیکن فرانسوی را داشت که هرگز نخواهد آمد، تا انتقالی را اعلام کند که در نهایت با شکست مواجه شد.

در ترکیب رئال مادرید هم روی ورود او حساب باز کرده بودند، به خصوص هموطنش کریم بنزما. در نهایت این دو ستاره بزرگ فرانسوی در یک باشگاه کنار هم نخواهند بود و تنها در تیم ملی فرانسه با هم بازی خواهند کرد.

امباپه در مصاحبه با مارکا در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی برای کریم افتاده است. امباپه گفت:

"زمانی که به تیم ملی فرانسه بروم، به کریم توضیح خواهم داد که چرا در پاری سن ژرمن ماندم زیرا ما رابطه خوبی داریم."

اما چرا امباپه به بازیکن رئال مادرید توضیحی بدهکار است؟

شاید بنزما بازیکنی باشد که بیشتر از تصمیم کیلیان برای انتخاب پاری سن ژرمن به مادرید ناراحت و ناامید شده است. مهاجم رئال مادرید عکسی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. او تصویری از توپاک خواننده رپ را که در سال 1996 پس از خیانت یکی از بهترین دوستانش به ضرب گلوله کشته شد، بارگذاری کرد. از آن پست می توان فهمید که این یک "خیانت" بوده است.

باشگاه برای مدت طولانی برای جذب امباپه کار می کرد. با این حال، یک کار به همان اندازه مهم دیگر در سایه توسط بنزما انجام شد تا برای ورود احتمالی بازیکن PSG به رختکن رئال مادرید آماده شود. او این کار را در کمپ های تمرینی تیم ملی فرانسه انجام داد، جایی که بنزما همیشه در کنار امباپه بود، او را راهنمایی می کرد و به عنوان یک برادر بزرگ عمل می کرد. بنزما، یکی از اسطوره های مادریدی و مهم ترین بازیکن کارلو آنچلوتی، با او در مورد اینکه رئال مادرید چیست صحبت کرد. اما این فقط خارج از زمین نبود که آنها در یک طول موج قرار داشتند. در زمین نیز، با درک بنزما و امباپه با یکدیگر، شیمی قابل لمس بود. فرانسه با پیروزی 2-1 مقابل اسپانیا قهرمان لیگ ملت‌های اروپا در سال 2021 شد و جالب اینکه بنزما و امباپه گل ها را به ثمر رساندند.

پس از تمدید قرارداد امباپه با پاری سن ژرمن، نگرانی در فرانسه به گفتگوی آتی دو ستاره این تیم معطوف شد. فرانسوی ها به دنبال دومین قهرمانی متوالی خود در جام جهانی قطر خواهند بود، اما برای افزایش شانس خود، باید دوستی بنزما و امباپه را که در حال حاضر در بهترین حالت خود قرار ندارد، بازیابی کنند.مشابه با این موضوع


4

نظرات ...

0*** تاکنون نظری ثبت نشده است.