دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
فوتبال خاطره انگیز آرژانتین - انگلستان جام جهانی 1986
فوتبال خاطره انگیز آرژانتین - انگلستان جام جهانی 1986
ceo-ashkan
Sat Feb 26 2022 23:33:55 GMT+0330 (Iran Standard Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
دیدار دو تیم آرژانتین و انگلیس در ۲۲ ژوئن ۱۹۸۶ در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ۱۹۸۶ در ورزشگاه آزتکا در مکزیکو سیتی برگزار شد.

آرژانتین و انگلیس یک مسابقه فوتبال است که در ۲۲ ژوئن ۱۹۸۶ بین آرژانتین و انگلیس در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال ۱۹۸۶ در ورزشگاه آزتکا در مکزیکو سیتی برگزار شد. این بازی چهار سال پس از جنگ فالکلند بین آرژانتین و بریتانیا برگزار شد و بخش مهمی در رقابت شدید فوتبال آرژانتین و انگلیس بود. این مسابقه همچنین شامل دو گل بدنام در تاریخ فوتبال بود که هر دو توسط دیگو مارادونا کاپیتان آرژانتین به ثمر رسید.

گل اول بعد از 51 دقیقه "گل دست خدا" که مارادونا با استفاده از دست خود به ثمر رساند. دومی او، چهار دقیقه پس از بازی اول، او را دید که پنج بازیکن انگلیس، پیتر بردزلی، پیتر رید، تری باچر، تری فنویک، بوچر (دوباره) و در نهایت دروازه بان پیتر شیلتون را دریبل زد و به عنوان "گل قرن" شناخته شد. ". آرژانتین این بازی را 2–1 برد و با پیروزی مقابل آلمان غربی در دیدار پایانی، قهرمان جام جهانی 1986 شد. مارادونا برنده توپ طلای بازیکن مسابقات شد. گلزن انگلیس در آن روز، گری لینهکر، کفش طلا را به عنوان بهترین گلزن مسابقات برنده شد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

فینال ششم بوستون سلتیکس - میامی هیت سال 2012 (خاطره انگیز)
فوتبال خاطره انگیز آرژانتین - انگلستان جام جهانی 1986
مسابقه خاطره انگیز 81 امتیازی برای کوبی برایانت
دیدار جنجالی چلسی - بارسلونا 2009
فینال کلیولند کاوالیرز و گلدن استیت واریرز