دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
ceo-ashkan
Thu May 26 2022 11:51:09 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
سگ

10 باهوش ترین سگی که می توانید داشته باشید!


سالهاست که گفته می شود سگ بهترین دوست انسان است. با هم باهوش ترین هایشان را بررسی می کنیم.

سالهاست که گفته می شود سگ بهترین دوست انسان است. با توجه به اینکه سگ ها چقدر می توانند وفادار و مفید باشند، این قطعاً درست است. این حیوانات شگفت انگیز همه کارها را انجام می دهند، از مراقبت از فرزندتان گرفته تا تشویق شما در زمانی که احساس ضعف می کنید. وقتی تنها هستید سگ ها با شما همراهی می کنند و هر زمان که به آن نیاز داشتید برای تامین امنیت شما جلوتر می روند. بهترین بخش این است که بر خلاف انسان ها شکایت نمی کنند. با تشکر از این، هر کسی که یک سگ دارد اغلب به خود می بالد که سگ آنها بهترین است. به طور طبیعی، هر کسی که یکی را داشته باشد، خواهد گفت که مال او بامزه ترین و باهوش ترین است. با این حال، وقتی صحبت از باهوشی هر سگی می‌شود، مطالعات ثابت کرده‌اند که برخی از سگ‌ها در واقع باهوش‌تر از بقیه هستند.

1 - ژرمن شپرد

ژرمن شپرد یکی از محبوب ترین سگ هایی است که می توانید پیدا کنید. آنها در سراسر جهان به دلیل شجاعت و باهوشی مورد علاقه آنها هستند. آنها هرگز هنگام کار سخت مشکلی ندارند. آنها همچنین بسیار قوی و کنجکاو هستند جدای از داشتن سطح فوق العاده بالایی از هوش هیجانی. در بیشتر موارد این سگ ها برای انجام طیف وسیعی از وظایف آموزش دیده اند، اما به جرات می توان گفت که این آموزش ارزشش را دارد زیرا در نهایت در هر کاری که انجام می دهند بسیار عالی هستند. آنها در کمک به معلولان عالی هستند، آنها می توانند برای انجام عملیات جستجو با پلیس، عملیات نجات و همچنین می توانند در کشف مواد مخدر غیرقانونی شرکت کنند. به لطف خوب بودن آنها در عملیات نظامی نیز کمک می کنند. علیرغم اینکه خیلی سخت هستند، شگفت انگیز است که چقدر با کودکان، به ویژه کودکان نوپا خوب هستند. آنها به راحتی با آنها پیوند برقرار می کنند، پیوندی که آنها را مجبور می کند در مورد این بچه های کوچک بسیار محافظت کننده باشند.

ژرمن شپرد
2 - پودل

منشا پودل ها آلمان است و درست مانند ژرمن شپرد، این سگ ها بسیار محبوب هستند. آنها در سه اندازه موجود هستند که شامل مینیاتوری، اسباب بازی و استاندارد می شود. اگر یک سگ پودل برای خانواده خود می خواهید، نوع استاندارد بهترین کارایی را دارد. پودل استاندارد باهوش است و همچنین هنگامی که در اطراف کودکان خردسال باشد، بسیار ملایم است. این نوع پودل برای افرادی که برخی از آلرژی‌ها را دارند نیز خوب است، زیرا در مقایسه با سایر نژادهای سگ، ریزش بیش از حد آنها وجود ندارد. از نظر کار، پودل ها بسیار کارآمد هستند، به همین دلیل است که بسیاری از مردم دوست دارند آنها را در فعالیت های شکار مشارکت دهند. آنها همچنین غرایز شگفت انگیزی دارند و جز ساده ترین سگ ها برای تربیت هستند. با این حال، باید در آموزش آنها بسیار ثابت باشید، زیرا آنها باید به طور منظم ورزش کنند. این به آنها کمک می کند رفتار خوب خود را حفظ کنند در غیر این صورت بی قرار خواهند شد. پودل ها دارای کت ضد آب هستند و هنگام حرکت بسیار برازنده هستند. آنها از لحن های تند متنفرند و همچنین از بیرون ماندن لذت نمی برند. زمانی که تنها می مانند از اضطراب جدایی رنج می برند.

3 - پاگ

پاگ‌ها صورت‌های پوزه‌دار کوتاهی دارند، چروک و خوب هستند، آنها به راحتی به فهرست باهوش‌ترین سگ‌هایی که می‌توانید در اطراف پیدا کنید راه پیدا می‌کنند. آنها ویژگی های جالبی دارند از جمله اینکه می توانند مانند صاحبان خود رفتار کنند. آنها همچنین خود را به راحتی با هر محیطی که در آن قرار می گیرند، وفق می دهند. این به این دلیل است که آنها از انجام بازی های مختلف لذت می برند. نیازی به گفتن نیست که آنها شخصیت بسیار جذابی دارند. آنها سگ های بسیار باهوشی هستند اما به راحتی از فعالیت های تکراری خسته می شوند. تکرار بیش از حد باعث می شود حواس آنها پرت شود و این باعث می شود هنگام آموزش آنها مشکل ایجاد شود. با این حال، هنگامی که آنها را به طور کامل آموزش دهید، متوجه خواهید شد که ارزشش را دارد. با آموزش مناسب، این سگ ها قابل اعتماد هستند و می توانید با اطمینان آنها را با حیوانات دیگر رها کنید. آنها به خصوص از گشت و گذار در اطراف سگ های دیگر لذت می برند و همچنین مشکلی برای بودن در اطراف گربه ها ندارند.

پاگ
4 - روتوایلر

روتوایلرها سگ های بسیار سخت کوشی هستند. آنها بسیار تیز هستند و در پیروی از دستورات صاحبان خود بسیار خوب هستند. این سگ ها به شما توجه زیادی خواهند کرد، به خصوص اگر آنها را مرتب نگه دارید و به آنها اجازه دهید به طور منظم ورزش کنند. این نژاد از سگ ها به دلیل وفاداری و شجاعت نیز محبوب هستند. هر زمان که وظیفه ای به آن داده شود، روتوایلر آن را با نهایت تعهد انجام خواهد داد. به دلیل همین ویژگی های خاص است که اغلب به عنوان سگ نگهبان استفاده می شود. این سگ ها همچنین روشی عالی برای تحمل درد بدون نشان دادن آن دارند.

5 - پاپیلون

پاپیلون ها اصالتاً فرانسوی هستند و از نژاد سگ های اسپانیل اسباب بازی هستند. آنها بدون شک زیبا هستند و وقتی به خوبی موی آنها را کوتاه می کنید، این سگ ها دقیقاً مانند بال های پروانه به نظر می رسند. آنها علاوه بر زیبا بودن، سگ های بسیار باهوشی نیز هستند. آنها راهی برای تطبیق آسان با محیط های مختلف دارند. این سگ ها اخلاق کاری بسیار خوبی نیز دارند. آنها هوشیار می مانند و به لطف هوشیاری خود، از خود نگهبانان بزرگی می سازند. پاپیلون‌ها برای بچه‌ها هم عالی هستند، مخصوصاً اگر در جوانی به آنها آموزش مناسب بدهید. به این ترتیب، معاشرت با دیگران برای آنها آسان است.

پاپیلون
6 - کولی ریشدار

به عنوان یک سگ عالی برای گله داری گوسفند و گاو شناخته شده است. آنها این کار را حتی در بدترین شرایط آب و هوایی به خوبی انجام می دهند. آنها به عنوان سگ های بسیار باهوشی شناخته می شوند و اطاعت و وفاداری آنها آموزش آنها را بسیار آسان می کند. گاهی اوقات این سگ ها ممکن است شیطنت کنند و زیاد بازی می کنند و همین باعث می شود برای یک محیط خانوادگی عالی باشد. کولی ریشو باید اغلب ورزش شود و باید تا حد ممکن توجه بیشتری را به خود جلب کند تا در بهترین رفتار خود باقی بماند. این سگ از بودن در کنار سگ های دیگر و شرکت در ورزش های مختلف سگ لذت می برد.

7 - کوکر اسپانیل

کوکر اسپانیل یکی دیگر از نژادهای سگ هوشمند با ویژگی های شگفت انگیز است. اغلب گفته می شود که این نژاد قابل اعتماد و بسیار دوست داشتنی است. این سگ بسیار هوشمند است و به راحتی با هر محیطی که در آن قرار می گیرد سازگار می شود. آنها در شکار نیز عالی هستند. این سگ‌ها به راحتی به صاحب خود متصل می‌شوند، بنابراین اگر می‌دانید که در بیشتر مواقع دور هستید، بهتر است این سگ را برای خود نگیرید. گفته می شود، آنها برای خانواده هایی که فرزندان کوچکی دارند که ممکن است حیوان خانگی بخواهند عالی هستند.

کوکر اسپانیل
8 - لابرادور رتریور

لابرادور رتریور یکی دیگر از نژادهای محبوب است زیرا در اطراف کودکان بسیار عالی است. وقتی این سگ ها دارید، به سرعت متوجه خواهید شد که آنها حتی با سایر حیوانات اطرافشان چقدر محبت آمیز و دوستانه هستند. گذشته از این که آنها ملایم هستند و سطح بالایی از صبر را از خود نشان می دهند. لابرادور رتریور نیز یک سگ بسیار باهوش است که اغلب برای کارهای مختلف ترجیح داده می شود زیرا لابرادور یک سگ طبقه کارگر است. اغلب در ماموریت های نجات استفاده می شود و بهترین بخش این است که آموزش این سگ در مقایسه با بسیاری از نژادهای دیگر بسیار آسان است. گفته می‌شود، این سگ‌ها در واقع می‌توانند فقط با تکرار کارهایی که دیگران انجام می‌دهند، خود را آموزش دهند.

9 - گلدن رتریور

گلدن رتریور با توجه به اینکه می تواند بیش از 200 دستور را یاد بگیرد، به حافظه شگفت انگیزی معروف است. این سگ ها بسیار باهوش هستند و به همین دلیل است که بسیاری از مردم دوست دارند آنها را در خانه و محل کار خود داشته باشند. آنها همیشه در خدمت صاحبان خود هستند، بنابراین آماده انجام دستورات هستند. به این ترتیب آنها همیشه مشتاق یادگیری چیزهای جدید از اطرافیان خود هستند. این سگ ها نیز مطیع هستند و حتی در اطراف غریبه ها بهترین رفتار خود را حفظ می کنند. آنها در اطراف کودکان خردسال بسیار عالی هستند زیرا از بازی های سرگرم کننده در حیاط های متوسط ​​لذت می برند. آنها همچنین در شکار عالی هستند و هنگام پیدا کردن حیوانات شکار شده دقیق هستند.

گلدن رتریور
10 - یورکشایر تریر

یورکشایر تریر از نظر اندازه جمع و جور است و اغلب تا هفت پوند وزن دارد.این نژاد بسیار مستقل است و به طرز چشمگیری تماشاگر است. سگ های یورکشایر تریر عاشق تعامل با افراد به خصوص افراد مسن هستند. آنها دوست دارند محبت زیادی به صاحبان خود نشان دهند و آنها را بسیار دوست داشتنی نشان دهند. آنها همچنین دوست دارند چیزهای جدید یاد بگیرند.مشابه با این موضوع


3

نظرات ...

0*** تاکنون نظری ثبت نشده است.