دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
ceo-ashkan
Thu May 26 2022 11:16:07 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
شرکت هیوندای

فراخواندن بیش از 200 هزار خودروی هیوندای


هیوندای بیش از 200 هزار خودرو را به دلیل انفجار کمربند ایمنی فراخوان می کند: اینها مدل های آسیب دیده هستند!

هیوندای 239000 خودرو را پس از مجروح شدن سه نفر بر اثر انفجار کمربند ایمنی در خودروهایشان فراخوان می کند. به گزارش آسوشیتدپرس، دو مورد از آسیب دیدگی در ایالات متحده و یک مورد در سنگاپور رخ داده است.

هیوندای اوایل ماه جاری 215000 خودرو را در ایالات متحده به دلیل نشتی شلنگ های سوخت که می تواند باعث آتش سوزی موتور شود، فراخوان کرد. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها (NHTSA) می‌گوید تخمین زده می‌شود که 1 درصد از خودروهای فراخوان شده ممکن است نقصی در یک جزء "آتش‌آشپز" پیش‌کشنده کمربند ایمنی داشته باشند. پیش کشنده های کمربند ایمنی کمربندهای ایمنی را قبل از برخورد محکم می کنند و از پرتاب شدن سرنشینان خودرو به جلو جلوگیری می کنند. کشنده های کمربند ایمنی که در اثر آتش سوزی ایجاد می شوند در وسایل نقلیه مدرن رایج هستند. با این حال، قطعه موجود در خودروهای فراخوان هیوندای ممکن است دچار نقص شود و ترکش های فلزی را به داخل خودرو بفرستد و باعث آسیب به سرنشینان خودرو شود.

هیوندای الانترا
کدام مدل های هیوندای فراخوان دارند؟

این خودروساز کره جنوبی سه مدل خودرو را فراخوانده است. آنها هیوندای اکسنت 2019-2022، هیوندای النترا 2021-2023 و هیوندای النترا هیبریدی الکتریکی 2021-2022 هستند. همه مدل های آسیب دیده سدان های چهار در هستند.

به همه مالکان خودروهای فراخوان شده، دستورالعمل‌هایی برای بردن خودروهای خود به نمایندگی هیوندای ارسال می‌شود، جایی که ژنراتور میکرو گاز و لوله تحویل کمربند ایمنی با درپوش بسته می‌شود تا از "گسترش غیرعادی احتمالی" جلوگیری شود. در 15 جولای به مالکان خودرو و نمایندگی های هیوندای اطلاع داده می شود که آیا باید اقدامی انجام دهند.

هیوندای در این مورد چه می کند؟

هیوندای تعمیرات رایگان را برای همه خودروهای آسیب دیده ارائه می دهد، "صرف نظر از اینکه آیا خودروهای آسیب دیده همچنان تحت ضمانت محدود خودروی جدید هیوندای هستند." همچنین هزینه هایی که برای تعمیر خودروهای خود از جیب خود متحمل شده اند به مالکان خودروهای آسیب دیده پرداخت می شود. هیوندای گفت که هیچ برنامه ای برای جایگزینی خودروهای فراخوان شده ندارد، اما تعمیرات رایگان را ارائه خواهد کرد و نحوه تولید خودروهای خود را تغییر داده است. از 16 می، این خودروساز خودروهایی را با دریچه هواگیری روی لوله میکرو ژنراتور گاز پیش کشنده کمربند ایمنی مونتاژ می کند.مشابه با این موضوع


3

نظرات ...

0*** تاکنون نظری ثبت نشده است.