دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
عصبی ترین مردم ایران در کدام شهرها هستند؟
دعوا
ceo-ashkan
Wed Apr 27 2022 12:19:03 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
بر کسی پوشیده نیست که درصد خشونت در مردم روز به روز در حال افزایش است.

به گزارش وبسایت دی جی سرگرمی به نقل از همشهری آنلاین، سازمان پزشکی قانونی کشور آمار نزاع را که شامل درگیری‌های خیابانی و خانوادگی می‌شود، اعلام کرد و بر اساس آن بیش از ۳۰ درصد از کل ارجاعات به بخش معاینات بالینی پزشکی قانونی مربوط به آسیب دیدگان «نزاع» است.

با گسترش مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، صبر و آرامش مردم به همان اندازه کاهش یافته است. هر ساعت و هر دقیقه اخباری مبنی بر درگیری و خشونت در جای جای این مرز می شنویم. از درگیری هایی بر سر مسائل کوچکی چون رانندگی و جای پارک، تا درگیری ها و نزاع ناموسی و قبیله ای، همه و همه نشان از خشونت بیش از حد اکثریت مردم نسبت به هم می باشد.

این خشونت بیش از حد گاهی ضربات جبران ناپذیری به زندگی هر دو طرف می زند و گاهی این خشونت آنی و لحظه ای زندگی افرادی را نابود می کند. در گزارش ها و بررسی های آماری که برای سال 1400 انجام شده است، استان های تهران، خراسان رضوی و اصفهان بیشترین آمار درگیری و نزاع را داشته اند. استان‌های تهران با ۹۶ هزار و ۴۹۶، خراسان رضوی با ۵۱ هزار و ۶۳۰ و اصفهان با ۴۱ هزار و ۶۴ نفر بیشترین و استان‌های ایلام با سه هزار و ۴۹۰، بوشهر با سه هزار و ۶۴۱ و خراسان جنوبی با چهار هزار و ۱۶۴ نفر کمترین آمار ارجاعات نزاع را داشته‌اند.

از نظر درصد نزاع بر جمعیت، بیشترین درصد در استان های اردبیل، آذربایجان شرقی، همدان و زنجان بوده است. همچنین بیشترین درگیری و نزاع در ماه های خرداد و شهریور 1400 رخ داده است. بر اساس اعلام پزشکی قانونی، از میان مراجعه‌کنندگان نزاع در سال ۱۴۰۰، تعداد ۳۹۱ هزار و ۶۲۵ نفر مرد و ۱۹۴ هزار و ۶۵۸ نفر زن بوده‌اند.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

شاه بریتانیا هری و اندرو را از وظایف مهم سلطنتی کنار گذاشت!
سالروز 11 سپتامبر
آیفون 14 رونمایی شد!
نخست وزیر جدید بریتانیا: لیز تراس
استیو اروین: جزئیات جدیدی از مرگ شکارچی کروکودیل