دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
ceo-ashkan
Mon May 16 2022 13:19:20 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
Call of Duty

رتبه بندی 10 بازی برتر Call Of Duty


با ما برای رده بندی از دهمین تا بهترین بازی سری کال آف دیوتی از ابتدا تا به امروز، همراه باشید.

رتبه بندی بهترین بازی های کال آف دیوتی به سختی برنده شدن در یک مسابقه وارزون است، به خصوص زمانی که بازی های زیادی در سری اصلی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. به همین دلیل است که ما آن را به 10 بازی برتر کاهش داده ایم. اولین بازی در این مجموعه، Call of Duty، در سال 2003 منتشر شد و جدیدترین آنها Call of Duty: Vanguard بود که در اواخر سال 2021 منتشر شد. همه بازی ها در این سری فرمول کال آف دیوتی را کمی تغییر داده است و هر بار جنگ‌های مختلف، سلاح‌های مختلف و شخصیت‌های مختلف را ارائه می‌کند. این لیست در مورد تجربیات Call of Duty بسیار متنوع است، مانند یک داستان تک نفره که هرگز فراموش نخواهید کرد، یا یک بازی سلطنتی که شما را در لبه صندلی خود قرار می دهد. ما هنگام تهیه این فهرست همه آن‌ها را در نظر گرفته‌ایم: حالات چند نفره، چرخش‌های مبارزاتی، زامبی‌ها - قبل از جمع‌آوری بهترین‌ها، همه به درستی سنجیده و اندازه‌گیری شده‌اند.

10 - Call of Duty: Modern Warfare (2019)

این کار را به فرنچایز کال آف دیوتی بسپارید تا بازی‌ای با نام دقیقاً مشابه عنوانی در سال 2007 منتشر کند که بازسازی هیچ یک از بازی‌های این سری نیست، بلکه در عوض یک تجدیدنظر وحشیانه که شروع به بازسازی سری مدرن وارفر از ابتدا است. Call of Duty: Modern Warfare 2019 با نسخه‌های قبلی خود تفاوت دارد زیرا به نظر نمی‌رسد که مجموعه‌ای از ماموریت‌های متفاوت و بدون تأمل پشت سر هم شلیک شوند. به نظر می رسد پشت افسار یک فیلم اکشن فشرده هستید که با سرعتی سرسام آور در حال مسابقه دادن است. خوب به نظر می رسد، به نظر می رسد خوب است، احساس خوبی دارد، و اولین قدم عالی در مسیری جدید برای فرنچایز Modern Warfare است.

Call of Duty: Modern Warfare (2019)
9 - Call of Duty: Modern Warfare 3

گفتن Call of Duty: Modern Warfare 3 ضعیف‌ترین بازی در سری مدرن وارفر است، مانند این است که بگوییم Return Of The Jedi در میان فیلم‌های اصلی جنگ ستارگان کمترین علاقه شما را به خود جلب کرده است. اما، می دانید، اینجا هیچ اووکی وجود ندارد. این داستان به طرز فزاینده‌ای را با چند ماموریت درخشان به پایان می‌رساند - طوفان شن در فیلم بازگشت به فرستنده، جنگ مدرن در بهترین حالت آشفته‌اش است و آژانس بازیکن را با تماشای تماشایی جدی متعادل می‌کند. . این بازی چند نفره به جای نوآوری های بزرگ، بر روی ترفندها تمرکز می کند، اما تغییر خطوط کشی به نقاط امتیاز به تعادل زمین بازی کمک می کند و هنوز مجموعه ای از نقشه های عالی وجود دارد. بعلاوه، می‌دانید که مبارزه‌ی سریع و سرسختانه باعث می‌شود فقط برای یک دور دیگر برگردید.

8 - Call of Duty 2

بازی Call of Duty 2 یکی از بهترین تیراندازهای جنگ جهانی دوم در تمام دوران است. و در حالی که اولین دنباله اینفینیتی وارد (و اولین بازی در Xbox 360) ممکن است اکنون بسیار قدیمی باشد، هنوز مشخص می کند که چه چیزی این سری را بسیار جذاب می کند. یک قطار باری از یک کمپین، که از چندین کاراکتر استفاده می کند (نکته برجسته کمپین روسی است) تا این سرعت را حفظ کند. تنش خنثی کننده بازی چند نفره، به خصوص در یک زندگی در هر دور Search & Destroy. گرافیک پیشرفته و نرخ فریم غیر معمول جامد (بازی‌های اصلی Xbox 360 اغلب با مشکل مواجه می‌شوند). صرفاً به دلیل استانداردهایی که مجموعه برای خود تعیین می کند، به اندازه سایرین در لیست بالا نیست، اما این بدان معنا نیست که ارزش جستجو کردن آن را ندارد. به عنوان یک امتیاز، دارندگان ایکس باکس وان می توانند به لطف سازگاری با نسخه COD 2، یک درس تاریخ به تمام معنا به خود بدهند.

Call of Duty 2
7 - Call of Duty WW2

ممکن است برای Call of Duty WW2 عجیب به نظر برسد که بعد از چیزهای زیادی در آینده و سفر بازی قبلی به فضا به جنگ جهانی دوم برگردد، اما کار می کند. بازنشانی تمام فناوری‌های آینده، مجموعه را به ریشه‌های خود بازمی‌گرداند و کم و بیش مانند یک راه‌اندازی مجدد عمل می‌کند. تک‌بازیکن در نیمه ابتدایی از نظر روایتی کمی زجر می‌کشد، اما در بیشتر موارد، آن لحظات بزرگ را با اطمینان انجام می‌دهد. هر چند این چند نفره است که واقعاً در اینجا برنده می شود. بدون همه ابزارها، فناوری و چیزهای فضایی، این بیانی بسیار خالص تر از آنچه یک تیرانداز آنلاین باید باشد است. بدون پهپادها و ماهواره ها، این اقدام بسیار بیشتر بر واکنش ها و آگاهی فضایی متمرکز است و برای آن بسیار مفیدتر است. حالت جدید Headquarters نیز افزوده جالبی است و یک برج سرنوشت مانند فضای اجتماعی برای بازیکنان ایجاد می کند تا در آن بنشینند.

6 - Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone یک جانور کاملاً جدید در این فرنچایز است و پاسخی مستقیم به محیط چند نفره در حال تغییر است که توسط بازی‌های رویال رایگان نبرد مانند Fortnite و Apex Legends تعریف شده است. برداشت CoD سیستم غارت را ساده می کند، روشی مبتکرانه برای پیوستن مجدد به مبارزه در گولاگ اضافه می کند، و با چاقوی دنگ تاک، دنیای تا حدودی یکنواخت بازی های رویال بتل را برش می دهد. هیچ زره خاصی وجود ندارد که بتواند باعث عدم تعادل در درگیری‌ها شود و هیچ مکانیک ساختمانی وجود ندارد که گاهی اوقات چیزی بیشتر از جنگ با اسلحه درگیری ایجاد کند. وقتی وارزون به عنوان یک بازی رایگان به دنیای کال آف دیوتی اضافه شد، همه ما متعجب شدیم و دلیل خوبی هم داشت.

Call of Duty: Warzone
5 - Call of Duty: Black Ops 2

سه گانه Black Ops زمانی است که Treyarch دوست دارد عجیب و غریب باشد و این برایش بهتر است. Call of Duty: Black Ops 2 اولین و تا کنون، تنها آزمایش کال آف دیوتی زمانی است که دارای چندین پایان است و تاثیر مناسبی دارد. انجام ماموریت‌های Strike Force و انجام اهداف معین در سطوح اصلی، به‌شدت جهت داستان را تغییر می‌دهد، به عمق و دلیلی برای بازگشت به محض پخش اعتبار اضافه می‌کند، حتی اگر چیزهای جدید کمتری برای دیدن وجود داشته باشد. یک معرفی طولانی‌تر و بسیار مهم‌تر در بخش چند نفره، سیستم Pick 10 است که کنترل بیشتری بر بارگذاری و سبک بازی شما می‌دهد و سطوح بیشتری از سفارشی‌سازی را که این سری ارائه می‌دهد، شکل می‌دهد. در حالی که هر تغییری قابل قبول نیست، این ورودی هم نمونه ای عالی از نقاط قوت کال آف دیوتی است و هم نمونه ای است که به اندازه کافی آزمایش می کند تا به تنهایی برجسته شود.

4 - Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 اولین بار است که به طور کامل از کمپین تک نفره کنار گذاشته شده است، آن را با ارائه چندین نفره بسیار متنوع جبران می کند. Blackout سرفصل واضحی است که اکشن فوق‌العاده COD را با تنش و هیجان ژانر بتل رویال ترکیب می‌کند، در سراسر نقشه‌ای عظیم که عرصه‌های کلاسیک گذشته را در یک کل گسترده به هم پیوند می‌دهد. اما بازی چند نفره رقابتی پایه، بهترین بازی در سال‌های اخیر است، و برای تجربه تاکتیکی‌تر، مسیر Black Ops 3 را از بین می‌برد، با بهینه‌سازی‌های تاکتیکی مانند درمان دستی، و گسترش درخشان حالت‌های مختلف وحشیانه بهبود یافته است. با حالت زامبی کاملاً مملو از محتوا که بسته را با هرج و مرج سفر در زمان کامل می کند، این یکی از غنی ترین بازی های سری تا به حال و یکی از بهترین بازی های کال آف دیوتی است.

Call of Duty: Black Ops 4
3 - Call of Duty: Modern Warfare 2

چند حفره بزرگ وجود داشت که Call of Duty: Modern Warfare 2 باید آنها را پر می‌کرد و این واقعیت که این سری به مدیریت این وظیفه نزدیک‌ترین است، گواهی بر کلاس آن است. بخش تک‌نفره مقیاس تماشایی را بدون از دست دادن هیچ یک از سرعت‌ها بالا می‌برد، در حالی که بخش چند نفره بزرگترین نقشه کوچک تمام دوران را معرفی می‌کند: Rust بی‌نظیر! بسیار خوب، اشتباهات جزئی مانند Tactical Nuke killstreak و No Russian mission در کمپین وجود دارد، که به این معنی است که رتبه اول را نمی گیرد. اما زمانی که برخی از نمادین‌ترین لحظات سریال، مانند یورش به گولاگ برای نجات یک زندانی مهم، هرگز از آمدن باز نمی‌مانند، اهمیت دادن به بی‌حوصلگی‌ها سخت است.

2 - Call of Duty: Black Ops

بازی Call of Duty: Black Ops Vietnam بدون شک بهترین بازی سازنده در این سری است، با یک خط داستانی با هزاران حالت سرگرم کننده احمقانه و حالت های چند نفره که در واقع انواع بازی های جدید و ارزشمندی را برای امتحان کردن اضافه می کند. معرفی بازی تفنگ - که در آن هر کشتنی که می‌گیرید شما را مجبور می‌کند از یک سلاح متفاوت استفاده کنید، الهام گرفته شده است، در حالی که بازگشت به زمان به دهه 60 از ضربه زورمند سلاح‌ها کم نمی‌کند. یک محیط جنگ سرد برای کال آف دیوتی عالی است، با یک تیرگی اخلاقی که می تواند در مکان ها شوک ایجاد کند، در حالی که استفاده بی نقص از رولینگ استونز به آن طعمی می دهد که هیچ یک از بازی های دیگر ندارند. با این حال، هنوز نمی توانم معنی این اعداد را بفهمم.

Call of Duty: Black Ops
1 - Call of Duty 4: Modern Warfare

هیچ بحثی وجود ندارد که Call of Duty 4: Modern Warfare برجسته‌ترین نقطه این سری باشد. یک مکاشفه در زمان انتشار و یک کلاسیک غیرقابل انکار در حال حاضر، این استانداردی است که هر ورودی جدید باید مطابق آن باشد. چند نفره انقلابی، به خصوص در کنسول ها، دلیل اصلی آن است. این ترکیب جذاب از باز کردن قفل های اجباری، طراحی نقشه درخشان و بازخورد قدرتمند هنوز هم بازیکنان را تا به امروز جذب می کند. سپس کمپین بی همتا وجود دارد. پر از ماموریت های فراموش نشدنیDeath From Above، All Ghillied Up، Charlie Don't Surf برای نام بردن از چند مورد - و لغزشی از جزئیات غافلگیرکننده، بهترین داستان جنگی این مجموعه است که تا به حال روایت کرده است.مشابه با این موضوع


6

نظرات ...

0*** تاکنون نظری ثبت نشده است.