دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
ceo-ashkan
Mon May 23 2022 11:10:59 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
کورتنی کارداشیان و تروایس بارکر

ازدواج کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر برای بار سوم این بار در ایتالیا!


این بزرگترین عروسی آنها بوده است.

کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر برای سومین و مجلل ترین بار، این بار در قلعه ای در پورتوفینو ایتالیا ازدواج کردند. ستاره 43 ساله «کارداشیان ها» و درامر 46 ساله Blink-182، یک هفته پس از ازدواج قانونی آنها در سانتا باربارا، کالیفرنیا، روز یکشنبه در کاستلو براون عهد و پیمان رد و بدل کردند.

عروس یک لباس مجلسی خیره کننده دولچه و گابانا با روبند سفید برای مراسم صمیمی مناسب یک شاهزاده خانم پوشید. او ظاهر خود را با آرایش گلم و یک مانیکور صورتی نوزاد جدید به پایان رساند. کریس جنر، مادر کورتنی، و خواهر و برادرهایش، کیم کارداشیان، کلوئه کارداشیان، کندال جنر و کایلی جنر، و دوست پسر کندال، دوین بوکر بازیکن فونیکس سانز، و دوست پسر کریس، کوری گمبل، همگی حضور داشتند.

با وجود عدم حضور در مراسم نامزدی این زوج، فرزندان کورتنی، میسون 12 ساله، پنه لوپه 9 ساله و ریگن 7 ساله در این مراسم شرکت کردند. اسکات دیسیک، پدر آنها و دوست پسر سابق کورتنی، طبق گزارش ها دعوت نشده بود و در آن شرکت نکرد.

داماد با کت و شلوار سفارشی همان خانه مد لوکس ایتالیایی، به همان اندازه شیک به نظر می رسید. تراویس در این روز بزرگ توسط پسرش لندون 18 ساله، دختر آلاباما 16 ساله و دختر ناتنی آتیانا د لا هویا 23 ساله همراه شد. مارک هاپوس، هم گروه Blink-182 Barker و Machine Gun Kelly نیز در این مراسم حضور داشتند.

عروسی های قبلی کورتنی و تراویس

کورتنی و تراویس قبل از رابطه ایتالیایی خود تمرینات زیادی داشتند. آنها در ماه آوریل در یک عروسی ساختگی در لاس وگاس "ازدواج" کردند. بعد از اینکه اینترنت بخاطر عروسی بداهه آنها دیوانه شد. در 15 می، این زوج به طور قانونی در دادگاه مرکز شهر سانتا باربارا ازدواج کردند. مادربزرگ کورتنی، مری جو "ام جی" کمپبل، و پدر بارکر، رندی بارکر، هر دو در مراسم عروسی حضور داشتند. ستاره رئالیتی شو در مراسم دوم یک لباس توری کوتاه دولچه و گابانا به تن داشت، در حالی که راکر یک کت و شلوار تمام مشکی به تن داشت. او مجموعه‌ای از عکس‌های سیاه و سفید از آن روز آرام را شرح داد: «تا زمانی که مرگ ما را از هم جدا کند».

تراویس در اکتبر 2021 در هتل رزوود میرامار بیچ Montecito از کورتنی خواستگاری کرد، پس از اینکه آنها بیش از یک دهه با هم دوست بودند.مشابه با این موضوع


3

نظرات ...

0*** تاکنون نظری ثبت نشده است.