دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
کازابلانکا - مراکش
کازابلانکا
ceo-ashkan
Mon Apr 11 2022 10:21:29 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
کازابلانکا بزرگ‌ترین شهر کشور مراکش است. نام این شهر به زبان اسپانیایی و به معنای سرای سفید است.

کازابلانکا یک شهر بندری و مرکز تجاری در غرب مراکش است که در مقابل اقیانوس اطلس قرار دارد. میراث استعماری فرانسوی شهر در معماری مورسک در مرکز شهر، ترکیبی از سبک مور و هنر دکو اروپایی دیده می‌شود. مسجد عظیم حسن دوم که در سال 1993 تکمیل شد، تا حدی بر روی آب ایستاده و دارای یک مناره 210 متری است که بالای آن لیزرهایی به سمت مکه هدایت شده است.

آب و هوای کازابلانکا قالبا گرم است.

کازابلانکا دارای آب و هوای مدیترانه ای تابستانی گرم است. جریان خنک قناری در سواحل اقیانوس اطلس تغییرات دما را تعدیل می کند، که منجر به آب و هوای بسیار شبیه به آب و هوای ساحلی لس آنجلس با محدوده دمایی مشابه می شود.

اکثریت قالب مردم عرب هستند.

اعراب و بربرها در حال حاضر حدود 99.1 درصد از جمعیت مراکش را تشکیل می دهند. در حالی که بربرهای بومی، اگرچه اکثراً عرب هستند، هنوز اکثریت جمعیت را تشکیل می دهند.

کازابلانکا در اکثر موارد شهری امن برای بازدید است.

کازابلانکا در اکثر موارد شهری امن برای بازدید است. میزان جرم و جنایت آن نسبتاً پایین است، اما توصیه می شود همیشه مراقب باشید و اشیای قیمتی خود را در مکانی امن نگه دارید. از گردشگران انتظار می رود که به فرهنگ و آداب و رسوم اسلامی احترام بگذارند.

کازابلانکا ارزش بازدید دارد.

کازابلانکا در مراکش اغلب به عنوان یک مقصد سفر نادیده گرفته می شود، زیرا بیشتر گردشگران بزرگترین شهر مراکش را دور می زنند و به مراکش و فس می روند. اما به جای اینکه فوراً سوار قطار شوید یا پروازهای ارتباطی داشته باشید، ارزش آن را دارد که حداقل یک یا دو روز را صرف کشف تمام کارهایی که باید در کازابلانکا، مراکش انجام دهید، داشته باشید.

کازابلانکا دروازه اصلی مراکش است و بسیاری از بازدیدکنندگان اولین طعم این کشور را می‌پسندند، زیرا فرودگاه بین‌المللی اصلی در آن قرار دارد. این شهر پرجنب‌وجوش، نیروگاه تجاری و مرکز صنعتی مراکش است، با تسلط مدرنی که در سایر نقاط کشور دیده نمی‌شود.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

دوحه - قطر
خطرناکترین شهرهای جهان
زیباترین شهرهای جهان
مونته ویدئو - اروگوئه
کازابلانکا - مراکش