دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
تورنتو - کانادا
تورنتو کانادا - toronto canada
ceo-ashkan
Sat Mar 26 2022 01:07:19 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
تورنتو، مرکز استان انتاریو، یک شهر بزرگ کانادایی در امتداد ساحل شمال غربی دریاچه انتاریو است.

تورنتو، مرکز استان انتاریو، یک شهر بزرگ کانادایی در امتداد ساحل شمال غربی دریاچه انتاریو است. این یک کلان شهر پویا با هسته ای از آسمان خراش های سر به فلک کشیده است که همه توسط برج نمادین و مستقل CN کوتوله شده است. تورنتو همچنین دارای فضاهای سبز زیادی است، از بیضی منظم پارک کوئینز گرفته تا High Park 400 هکتاری و مسیرهای پیاده‌روی آن، امکانات ورزشی و باغ‌وحش می باشد.

تورنتو آب و هوای قاره ای دارد.

تورنتو آب و هوای قاره ای دارد. میانگین دمای ژانویه در پایین تا اواسط 20 درجه فارنهایت (حدود -4.2 درجه سانتیگراد) است. در تابستان، میانگین دمای جولای در 70 درجه فارنهایت (حدود 22.2 درجه سانتیگراد) است و می تواند از 90 درجه فارنهایت (32 درجه سانتیگراد) با رطوبت 100 درصد فراتر رود.

هزینه زندگی در تورنتو گران است.

زندگی در تورنتو، به ویژه در هر نقطه نزدیک مرکز شهر، می تواند گران باشد. اجاره ها در کانادا از بالاترین قیمت ها هستند و سایر هزینه های ماهانه استاندارد مانند برنامه تلفن، مواد غذایی و حمل و نقل نیز ارزان نیستند.

تورنتو از امن ترین شهرهای جهان است.

شاخص شهر امن 2019 توسط واحد اطلاعات اکونومیست، تورنتو را به عنوان ششمین شهر امن در جهان و امن ترین شهر در آمریکای شمالی رتبه بندی کرد. شاخص شهر امن 2019 60 شهر را در سراسر جهان بر اساس شاخص‌های مختلفی از جمله امنیت سلامت، امنیت زیرساخت‌ها و امنیت شخصی رتبه‌بندی کرد.

تورنتو از بهترین شهرهای دنیا برای تحصیل است.

شکی نیست که زندگی دانشگاهی در تورنتو یک تجربه بسیار هیجان انگیز و ارزشمند است. تورنتو که در بین پنج شهر برتر کانادا از نظر کیفیت آموزشی ارائه می دهد، مکان خوبی برای تحصیل در خارج از کشور است، همچنین به دلیل اینکه هزینه زندگی بسیار مقرون به صرفه است.

پذیرش در دانشگاه تورنتو رقابتی است.

پذیرش در دانشگاه تورنتو رقابتی است. شما در تاریخ تحصیلی خود در نظر گرفته می شوید. برخی از برنامه‌ها به برنامه‌های کاربردی، آزمون‌ها یا پروفایل‌های تکمیلی نیاز دارند. ما قویاً متقاضیان احتمالی را تشویق می کنیم که زودتر درخواست دهند و تمام مدارک لازم را در اسرع وقت ارسال کنند.

تورنتو شهر جذابی برای بازدید است.

تورنتو به‌خاطر چندفرهنگی بودن، ورزش، و مکان‌های دیدنی منحصربه‌فردش مانند برج CN معروف است. این شهر شلوغ دارای غذاهای مختلف، ترکیبات معماری و تاریخ طولانی است. تورنتو همچنین میزبان یکی از بزرگترین جشنواره های فیلم جهان، جشنواره بین المللی فیلم تورنتو است.

نظر بدهید ...オメガ 時計 ブログ
Sun Sep 11 2022 13:08:39 GMT+0430 (Iran Daylight Time)

Hi there everу one, here every one is sharing such know-how, so it's nice to read thіs blog, and I used to viѕit this web sitе every day.انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

دوحه - قطر
خطرناکترین شهرهای جهان
زیباترین شهرهای جهان
مونته ویدئو - اروگوئه
کازابلانکا - مراکش