دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
دبی - امارات متحده عربی
دبی امارات متحده عربی - dubai emirates
ceo-ashkan
Tue Mar 22 2022 11:28:56 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
دبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات متحده عربی است. این شهر در شبه جزیره عربستان قرار دارد و یکی از بزرگترین شهر های تجاری جهان است.

دبی یک شهر و امارت در امارات متحده عربی است که به خاطر خریدهای لوکس، معماری فوق مدرن و صحنه های شب زنده داری مشهور است. برج خلیفه، برجی با ارتفاع 830 متر، بر افق مملو از آسمان خراش ها مسلط است. در پای آن فواره دبی قرار دارد، با جت ها و چراغ هایی که با موسیقی طراحی شده اند. آتلانتیس، پالم، تفرجگاهی با پارک‌های آبی و حیوانات دریایی، در جزایر مصنوعی در کنار ساحل قرار دارد.

جمعیت دبی در سال 2021 بر اساس وب سایت رسمی دولت دبی 3.43 میلیون نفر است.

نسبت مردان به زنان در دبی کج است و تقریباً 75 درصد از جمعیت آن مرد هستند. این جمعیت همچنین از 15 درصد ساکنان بومی تشکیل شده است و 85 درصد باقیمانده را مهاجران تشکیل می دهند.

دبی آب و هوای گرم بیابانی دارد.

دبی دو فصل مجزا دارد: زمستان و تابستان. تابستان در دبی از آخرین هفته آوریل آغاز می شود و در حدود هفته اول اکتبر به پایان می رسد. این دوره با هوای بسیار گرم، بادهای گرم و رطوبت زیاد مشخص می شود.

امنیت در دبی بسیار بالا است.

قوانین سختگیرانه امارت دبی را تقریباً عاری از جرم و جنایت می کند، اما نگرانی های ایمنی دیگری نیز وجود دارد. دبی یک شهر بین المللی قابل توجه با یکی از پایین ترین نرخ جرم و جنایت در جهان است. حوادث کوچک مانند جیب بری نادر است و جرایم خشن کم و بیش وجود ندارد.

هزینه زندگی در دبی بالا است.

بر اساس گزارش Mercer Cost of Living، دبی شهری گران است. این کشور در بین 209 مقصد، رتبه 23 گران قیمت را دارد. با این حال، حدود 25٪ ارزان تر از شهر نیویورک و حدود 4٪ ارزان تر از ابوظبی نزدیک است. به این ترتیب، بسته به جایی که اکنون در آن زندگی می کنید، دبی ممکن است مانند یک معامله به نظر برسد.

دبی شهری تفریحی و جذاب است.

ساختمان دیدنی دبی و جاذبه اصلی گردشگری دبی برج خلیفه است که با 829.8 متر بلندترین ساختمان جهان و مشهورترین مکان دیدنی شهر است. برای اکثر بازدیدکنندگان، سفر به عرشه دیدبانی در طبقه 124 اینجا در هنگام حضور در شهر ضروری است. شما می توانید از برج خلیفه، سافاری صحرای عربستان، موزه دبی، منطقه تاریخی الفهیدی و پارک های آبی آتلانتیس دیدن کنید. در تور دبی با غذاهای محلی آشنا شوید و با یک قایق تفریحی در اطراف پالم جمیرا بروید.

دبی شهر فرصت ها است.

دبی در طول سه دهه گذشته به طور چشمگیری تغییر کرده است و به یک مرکز تجاری بزرگ با اقتصاد پویاتر و متنوع تر تبدیل شده است. دبی از موقعیت استراتژیک برخوردار است و به عنوان بزرگترین مرکز صادرات مجدد در خاورمیانه عمل می کند. هزینه‌های لجستیکی و عملیاتی پایین و زیرساخت‌های عالی، چشم‌انداز بین‌المللی و سیاست‌های لیبرال دولت، سرمایه‌گذاران را به میزان زیادی جذب می‌کند. فعالیت هایی مانند تجارت، حمل و نقل، گردشگری، صنعت و امور مالی رشد ثابتی را نشان داده و به اقتصاد کمک کرده تا به درجه بالایی از گسترش و تنوع دست یابد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

دوحه - قطر
خطرناکترین شهرهای جهان
زیباترین شهرهای جهان
مونته ویدئو - اروگوئه
کازابلانکا - مراکش