دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
وفاداری دمین لیلارد به پورتلند تریل بلیزرز
دمین لیلارد
ceo-ashkan
Sun Sep 18 2022 11:57:58 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
چرا دمین لیلارد می خواهد در پورتلند تریل بلیزرز بماند؟

علیرغم گمانه زنی های مداوم، بازیکن فرنچایز پورتلند به وضوح نشان داده است که دوست دارد دوران حرفه ای خود را در این تیم به پایان برساند. البته، او همچنین دوست دارد قبل از این اتفاق یک عنوان را کسب کند.

وفاداری چیزی است که امروزه در ورزش حرفه ای زیاد دیده نمی شود. با این حال، دمین لیلارد شما یک ورزشکار حرفه ای متوسط ​​نیستید. با گذراندن تمام دوران حرفه ای خود در بلیزرز، ممکن است فکر کنیم که این ستاره پوینت گارد به چالش جدیدی علاقه مند است. از سوی دیگر، لیلارد قصد ندارد از کشتی پرش کند و علاوه بر این، واقعاً دوست دارد کار خود را در پورتلند به پایان برساند. در طول یک حضور اخیر، تازه‌کار سابق سال NBA از تمایل خود برای ماندن مشتاق بود.

برای لحظه‌ای در نظر بگیرید که در بین بازیکنان فعال، تنها استف کری و کلی تامپسون از گلدن استیت واریرز در تیمی بوده‌اند که مدت‌هاست تا لیلارد آنها را درفت کرده است. لیلارد که در درفت NBA در سال 2012 درافت شد، تبدیل به پایه‌ای شد که بلیزرز بر روی آن ساخته شد. این چیزی است که شش دوره بازیکن ALL STAR NBA به خوبی از آن آگاه است و قصد دارد به آن احترام بگذارد، اما مهمتر از آن، او همچنین اذعان می کند که این موضوع مربوط به وفاداری به خودش نیز هست.

با تمدید دو ساله 122 میلیون دلاری او در ماه ژوئیه، بلیزر و دمین لیلارد برای برنده شدن در این رقابت هستند و او معتقد است که انتخاب درستی کرده است، با وجود جذابیت پیوستن به نام‌های بزرگ دیگر در تلاش برای بالا بردن عنوان قهرمانی. جام.

نظر بدهید ...cj
Sun Sep 18 2022 19:19:05 GMT+0430 (Iran Daylight Time)

باشگاه دیگه ایی چنین پولی نمی تونه بش بده تو پورتلند چیزی نمی بره مگر تو همین دو سال اینده چندتا ستاره برن پیشش که بعیده اتفاق بیوفته غرب دست گلدن ممفیس مینی سوتاس لیکرزم کلیپرزم هستن نیورلاندم اضافه کن فینیکسم هست پورتلند حتی پلی افم ممکنه نرهانتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

بزرگترین معامله در تاریخ NBA چه کسی بوده است؟
کارملو آنتونی گزینه جدید بوستون سلتیکس
تراژدی های متعدد در زندگی جان وال
امروز تولد کوبی برایانت
دولت ایالات متحده سفر دنیس رادمن به روسیه را رد کرد!