دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
امباپه می تواند زودتر از پی اس جی جدا شود!
کیلیان امباپه - kylian mbappe
ceo-ashkan
Tue Sep 13 2022 11:05:27 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
امباپه بند قراردادی دارد که به او اجازه می دهد زودتر از پی اس جی جدا شود.

در 21 می، PSG اعلام کرد که قرارداد کیلیان امباپه را تا 30 ژوئن 2025 تمدید کرد. سه سال دیگر که درهای رئال مادرید بسته شد. با این حال، در صورتی که روزنامه L'Equipe تایید شود، وضعیت می تواند به سرعت تغییر کند.

طبق گزارش روزنامه فرانسوی، این مهاجم در واقع برای دو فصل قرارداد امضا کرد که یک سال دیگر اختیاری بود، اما با این شرط که PSG فقط با رضایت بازیکن می‌تواند آن را تمدید کند. یعنی امباپه است که امکان تمدید آن سال اختیاری را خواهد داشت. از تابستان آینده، پاری سن ژرمن در شرایطی مشابه سال 2021 قرار خواهد گرفت، با یک فوتبالیست که می تواند در سال 2024 آزاد شود.

به گزارش L'Equipe، تعجب آور نیست که امباپه و پاری سن ژرمن فقط دو سال متعهد بودند. این دقیقاً طول قرارداد بود که مدتها مذاکرات تمدید را با مشکل مواجه کرده بود. باشگاه می خواست یک قرارداد طولانی مدت داشته باشد تا بتواند ستونی را برای ساختن یک پروژه مستحکم ایجاد کند. با این حال، بازیکن می خواست تا حد ممکن قرارداد کوتاهی داشته باشد تا راه فرار را تضمین کند.

مکانیسم این فرمول 2+1 ساله به امباپه یک ابزار اضافی برای تحت فشار قرار دادن ریاست باشگاه را تضمین می کند. بازیکن تیم ملی فرانسه در تابستان امسال توضیح داد که می خواهد "باشگاه و لیگ 1 را به اوج برساند." اما او همچنین می خواست پاری سن ژرمن برای رسیدن به آن تیم را تقویت کند.

واقعیت این است که در بازار تابستانی گذشته، باشگاه نتوانست خریدهای پر زرق و برقی را که آرزوی آن را داشت، مانند لواندوفسکی، اسکرینیار یا برناردو سیلوا به کار گیرد. از امباپه پرسیده شد که آیا از پتانسیلی که تیم پاری سن ژرمن دارد راضی است یا خیر و مهاجم خود را به گفتن اکتفا کرد: "این نه زمان است و نه مکان و من کسی نیستم که بهترین پاسخ را به این سوال بدهم. ما اینجا هستیم تا صحبت کنیم. از یک بازی لیگ قهرمانان". علاوه بر این، رابطه او با نیمار بهترین لحظه را پشت سر نمی گذارد و این می تواند همیشه او را به دنبال تیم دیگری سوق دهد.

پاری سن ژرمن فضایی برای تلاش دارد تا امباپه را متقاعد کند تا تا 30 ژوئن 2025 ادامه دهد یا حتی روابط خود را با باشگاه تمدید کند. نتایج این تیم در این شروع فصل بسیار مثبت است، هرچند باید منتظر باشیم تا ببینیم آنها در لیگ قهرمانان چه عملکردی دارند.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

امباپه می تواند زودتر از پی اس جی جدا شود!
توخل:"از اینکه چلسی را ترک کردم ناراحتم!"
ملکه الیزابت دوم و میراث او در ورزش
توماس توخل از چلسی اخراج شد!
آنتونی تیلور کیست؟