دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
توخل:"از اینکه چلسی را ترک کردم ناراحتم!"
توماس توخل
ceo-ashkan
Mon Sep 12 2022 11:40:44 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
او بالاخره پس از اخراج سکوتش را شکست.

کوتاه، اما شدید. اینگونه می توانید 19 ماه مربیگری توماس توخل را در چلسی توصیف کنید. پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک سوپرکاپ اروپا و یک جام باشگاه‌های جهان، و همچنین بازی در دو فینال جام حذفی متوالی و یک فینال جام کارابائو، این بازیکن آلمانی هفته گذشته به شکل تکان‌دهنده اخراج شد.

توخل اکنون سکوت خود را شکسته و از اینکه پس از برکناری از وظایفش توسط مالک جدید آمریکایی تاد بوهلی چقدر ناراحت است صحبت کرده است.

او در توییتر نوشت:

"این یکی از سخت ترین جملاتی است که تا به حال مجبور شده ام بنویسم - و این یکی از جمله هایی است که امیدوارم سال ها نیازی به انجام آن نداشته باشم. از اینکه دوران من در چلسی به پایان رسیده است، ویران شده ام. این باشگاهی است که در آن احساس می‌کردم چه از نظر حرفه‌ای و چه از نظر شخصی، در خانه هستم. از همه کارکنان، بازیکنان و هواداران بسیار تشکر می‌کنم که باعث شدند من از ابتدا احساس خوبی داشته باشم. غرور و شادی که در کمک به تیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان و جام باشگاه های جهان احساس کردم، برای همیشه با من خواهد ماند. من افتخار می کنم که بخشی از تاریخ این باشگاه بوده ام و خاطرات 19 ماه گذشته همیشه در ذهن من باقی خواهد ماند. جایگاه ویژه ای در قلب من است."

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

امباپه می تواند زودتر از پی اس جی جدا شود!
توخل:"از اینکه چلسی را ترک کردم ناراحتم!"
ملکه الیزابت دوم و میراث او در ورزش
توماس توخل از چلسی اخراج شد!
آنتونی تیلور کیست؟