دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
چیمایف یکی از بزرگترین فرصت های دوران حرفه ای خود را از دست داد.
خمزات چیمایف
ceo-ashkan
Sat Sep 10 2022 12:10:36 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
این موضوع را پیچیده نکنید، مسئول اصلی این آشفتگی خمزات چیمایف است.

اوایل این هفته، نیت دیاز مصاحبه ای را انجام داد و در آن اعتراف کرد که نمی خواهد با خمزات چیمایف مبارزه کند. در طول 48 ساعت گذشته، ستاره چچنی الاصل اهل سوئد به دلیل بی احترامی به این شرکت یکی از بزرگترین جنجال های اخیر UFC تبدیل شده است.

اضافه وزن تا این حد تصادفی اتفاق نمی افتد، چیمایف قطعا می دانست که او بسیار سنگین تر از حد انتظار است. گزارش‌هایی از طرفداران UFC وجود دارد که با چیمایف در حال معاشرت بودند و بلافاصله پس از درگیری در کنفرانس مطبوعاتی او را در حال خوردن کمی بیش از حد دیدند. در طول هفته، او با مبارزانی که نیت دیاز نبودند، به ویژه پائولو کاستا و کوین هالند درگیر اختلافات متعددی شده است.

با توجه به اینکه او در مبارزه اخیرش در برابر گیلبرت برنز چقدر خوب عمل کرد، محبوبیت خمزات چیمایف به شدت بالا رفت و او دائماً از او خواست تا با بزرگترین رقبای خود مبارزه کند. از آنجایی که دانا وایت بارها اعلام کرده است که آماده مبارزه با مبارزان برتر در بخش نیست، اینگونه می توانیم رفتار نامنظم چیمایف را توضیح دهیم.

اضافه وزن یکی از گزینه های او بود، به خصوص اگر می خواست از مبارزه با ناتی دیاز خارج شود. در این مرحله، همه اینها فقط حدس و گمان است، اما مطلقاً هیچ کس تحت تأثیر رفتار غیرقابل تعارف چیمایف در حالی که او روی ترازو ایستاده بود، نمی شود. او قطعاً اعتبار خود را از دست خواهد داد، به خصوص از نظر دانا وایت.

اگرچه تنش بین خمزات چیمایف و کوین هالند در چند ماه گذشته هیجان‌انگیز است، راهی که او برای رسیدن به این مسابقه دنبال می‌کند ممکن است عمدی نباشد. صرف نظر از این، او احترام زیادی را از طرف طرفدارانی که مبارزانی را دوست دارند که حرفه ای باقی می مانند و از قوانین منتهی به مبارزه پیروی می کنند، از دست داد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

چیمایف یکی از بزرگترین فرصت های دوران حرفه ای خود را از دست داد.
تغییر در کارت مبارزات UFC 279، نیت دیاز در برابر تونی فرگوسن
مک گرگور تا پایان سال 2022 مبارزه نمی کند!
عثمان پس از شکست ادواردز با انتقام برگردد!
مسخره کردن کامارو عثمان توسط کانر مک گرگور