دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
تلاش خورخه مندس برای انتقال کریستیانو رونالدو به ناپولی
کریستیانو رونالدو - cristiano ronaldo
ceo-ashkan
Tue Aug 30 2022 11:53:12 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
ویکتور اوسیمن به عنوان هدف منچستریونایتد مطرح شده است و می تواند بخشی از قراردادی باشد که می تواند شامل کریستیانو رونالدو شود.

گمان می‌رود خورخه مندز، سوپر ایجنت پرتغالی در تلاش است تا یک قرارداد مبادله ای را طراحی کند که به موجب آن ویکتور اوسیمن با 100 میلیون یورو به منچستریونایتد بپیوندد و کریستیانو رونالدو به صورت قرضی راهی ناپولی شود.

ناپولی به منچستریونایتد گفته است که 120 میلیون یورو برای اوسیمن می‌خواهد + رونالدو به صورت قرضی به ناپولی برود و یونایتد تمام حقوق رونالدو را نیز پرداخت کند.

طبق گزارش‌ها، یونایتد در حال بررسی پیشنهادی هنگفت برای مهاجم نیجریه‌ای بوده است، اگرچه این شایعات از زمانی که تمرکز آنها به جذب آنتونی از آژاکس معطوف شد و گزارش‌ها از ایتالیا حاکی از آن است که تیم لیگ برتری به پرداخت دستمزد رونالدو ادامه خواهد داد، این شایعات خاموش شد.

اوسیمن نیز در این پنجره مورد توجه تیم هایی مانند آرسنال، تاتنهام و بایرن مونیخ قرار گرفته است، اما او قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات پنجشنبه، بازیکن ناپولی باقی می ماند.

با این حال، اسپالتی پس از تساوی بدون گل ناپولی مقابل فیورنتینا در روز یکشنبه، اعتراف کرد که تیمش برای این بازیکن 22 ساله با مبلغ زیاد مشکل دارد.

در صورت تحقق این قرارداد، مهاجم پرتغالی به آرزوی خود برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده جامه عمل می پوشاند، در حالی که یونایتد فقط مجوز بازی در لیگ اروپا 2022-2023 را کسب کرده است.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

تلاش خورخه مندس برای انتقال کریستیانو رونالدو به ناپولی
اسپالتی: عاشق کار کردن با رونالدو هستم!
دلایل کریستیانو رونالدو برای کم محلی به جیمی کرگر
چه کسی در جنگ همه جانبه پیروز خواهد شد؟ CR7 یا تن هاگ؟
کریستیانو رونالدو پاسخ شایعات را در اینستاگرام داد!