دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
آنتونی به منچستریونایتد: آیا او ارزش اینهمه پول را دارد؟
آنتونی
ceo-ashkan
Sun Aug 28 2022 11:13:45 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
آیا او ارزش اینهمه پول را دارد؟

منچستریونایتد آماده است تا پس از تخصیص مجدد بودجه برای فرنکی دی یونگ، آنتونی را به بزرگترین خرید تابستانی خود تبدیل کند. وینگر برزیلی به آژاکس گفته است که می‌خواهد برود و اگر آژاکس این انتقال را تایید کند، ممکن است تا 84 میلیون پوند هزینه داشته باشد.

همچنین آنتونی را به دومین بازیکن گران‌قیمت تاریخ باشگاه تبدیل می‌کند - با پشت سر گذاشتن هری مگوایر و پس از پل پوگبا با 89 میلیون پوند در لیست خریدهای رکورددار یونایتد.

اما چرا اریک تن هاگ اینقدر مصمم است که دوباره با مهاجمی که در آژاکس با او کار کرده است همکاری کند و چگونه باشگاه را متقاعد کرده است که برای آوردن او به اولدترافورد این همه پول خرج کند؟

چرا یونایتد او را می خواهد؟

خیلی ساده، این بازیکن 22 ساله یک تغییر دهنده بازی است - و بازیکنی که تن هاگ معتقد است راهی برای رسیدن به پتانسیل کامل او وجود دارد. تیته، سرمربی برزیل، حتی او را از نظر مهارت‌هایش به نیمار تشبیه کرده است - و در دو سال در هلند، جعبه حقه‌های خود را به نمایش گذاشت تا در دوران حضورش در آژاکس، نقشی کلیدی در عناوین پیاپی آژاکس داشته باشد. او هنوز یک گلزن پرکار نیست، با 21 گل در 74 بازی، اما توانایی باز کردن قفل دفاعی را با پاهای سریع و سبک مستقیم خود دارد.

آیا او ارزش این پول را دارد؟

فقط زمان مشخص خواهد کرد - اما تن هاگ او را به خوبی می شناسد و آماده است تا شهرت خود را برای اثبات درستی قضاوتش به خطر بیندازد. گری نویل بازار هلند را بازاری غیردقیق خوانده است - و یونایتد تاوان آن را در گذشته پرداخت کرده است. در حالی که یاپ استام و رود ون نیستلروی پس از تعویض هلند با انگلیس به موفقیت‌های بزرگی دست یافتند، ممفیس دیپای پس از انتقال برجسته‌اش از PSV آیندهوون با مشکل مواجه شد. اما مزیت اصلی یونایتد این است که تن هاگ در گذشته نزدیک با آنتونی کار کرده است. او ویژگی هایی را که معتقد است می تواند به لیگ برتر منتقل شود، شناسایی کرده است - و هیچ شکی در خلق و خوی خود و اینکه آیا می تواند فشار چنین حرکت بزرگی را تحمل کند، ندارد. اما هیچ تضمینی وجود ندارد. اگر تن هاگ درست باشد، اعتقاد در اولدترافورد این است که ارزش او در سال های آینده افزایش خواهد یافت.

سرنوشت رونالدو چه می شود؟

یونایتد در مورد موضع اولیه خود مبنی بر اینکه رونالدو برای فروش نیست دچار تردید شده است. آمدن آنتونی می‌تواند آنها را به چشم‌انداز خروج این مرد 37 ساله بازتر بگذارد. در حالی که تن هاگ همیشه معتقد است که اسطوره پرتغالی در برنامه هایش است - و می تواند در سیستم او قرار بگیرد - قابل توجه بود که یونایتد در غیاب او مقابل لیورپول چقدر روان تر بود.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

امباپه می تواند زودتر از پی اس جی جدا شود!
توخل:"از اینکه چلسی را ترک کردم ناراحتم!"
ملکه الیزابت دوم و میراث او در ورزش
توماس توخل از چلسی اخراج شد!
آنتونی تیلور کیست؟