دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
پادشاه چارلز سوم مانند مادرش ملکه الیزابت دوم نخواهد بود.
شاه بریتانیا
ceo-ashkan
Wed Sep 21 2022 11:56:04 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
نشانه هایی که ثابت می کند پادشاه چارلز سوم مانند مادرش ملکه الیزابت دوم حکومت نخواهد کرد.

او فرزند اول ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپس بود و از تماشای مادرش به طور مستقیم تجربه کرد. اما شاه چارلز سوم دیدگاه بسیار متفاوتی در زندگی و به خصوص در مورد چگونگی حکومت بر یک پادشاهی دارد. پس از تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم در 19 سپتامبر، پادشاه چارلز سوم و ملکه همسر کامیلا به اسکاتلند سفر کردند تا یک هفته دیگر یا عزاداری را ادامه دهند. در حالی که گرد و غبار فرو می نشیند، بسیاری از کسانی هستند که در حال حاضر به این فکر می کنند که آینده خانواده سلطنتی و سلطنت چیست. اکنون که مادرش به خاک سپرده شده است، شاه چارلز سوم چگونه حکومت خواهد کرد؟

پادشاه جدید تنها چهار سال داشت که مادرش به عنوان ملکه انگلیس تاجگذاری کرد. از نظر شخصیتی، پادشاه جدید همان نوع "خیرخواهی" را از سوی رسانه ها و مردم ندارد که ملکه فقید داشت. انتظار می رود در رویکرد خود، شاه چارلز سوم تغییرات زیادی در مقایسه با شیوه حکومت ملکه بر پادشاهی خود ایجاد کند.

بر خلاف دیدگاه ملکه در مورد خط جانشینی، اعتقاد بر این است که پادشاه چارلز سوم می‌خواهد قانون تغییر کند تا شاهزاده هری، پرنسس بئاتریس و شاهزاده اندرو از وظایف خود به عنوان محافظ برای حاکمیت در صورت بی‌حوصلگی خلاص شوند. همچنین انتظار می رود که شاه چارلز سوم به دلیل رسوایی های فراوان شاهزاده اندرو را به طور کامل از خانواده سلطنتی حذف کند. چند هفته اول پس از مرگ ملکه ملکه برای تعیین لحن نحوه حکومت شاه چارلز سوم بسیار مهم خواهد بود.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

شاه بریتانیا هری و اندرو را از وظایف مهم سلطنتی کنار گذاشت!
سالروز 11 سپتامبر
آیفون 14 رونمایی شد!
نخست وزیر جدید بریتانیا: لیز تراس
استیو اروین: جزئیات جدیدی از مرگ شکارچی کروکودیل