دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
استیو اروین: جزئیات جدیدی از مرگ شکارچی کروکودیل
استیو ایروین
ceo-ashkan
Tue Sep 06 2022 11:20:48 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
استیو اروین اهمیتی نمی داد که در اثر خورده شدن توسط کوسه بمیرد، اما دوست داشت هر ثانیه از مرگش فیلمبرداری شود.

در 4 سپتامبر، استیو اروین، شکارچی کروکودیل، 16 سال پیش درگذشت. در طول سالگرد مرگ او، تامی دونوان، زندگی نامه نویس استیو اروین، جزئیاتی را تأیید کرد که همه ما قبلاً می دانستیم، ویدیویی از مرگ او وجود دارد. گروه ضبط هرگز ویدئوی مرده استیو اروین را به اشتراک نگذارد. با این حال، تامی دونوان جزئیات جدیدی از آخرین لحظات شکارچی کروکودیل فاش کرد.

استیو اروین چگونه مرد؟

در سال 2006، یک پرتوماهی عظیم استیو اروین را در دیواره مرجانی بزرگ استرالیا کشت. در حالی که شکارچی کروکودیل به پرتوماهی نزدیک‌تر می‌شد، گروه دوربین هر لحظه از حمله مرگبار را ثبت کردند. شاهدان توضیح دادند که در حالی که ایروین به پرتوماهی نزدیک‌تر می‌شد، حیوان دم خود را بالا برد و به شکارچی کروکودیل برخورد کرد. با این وجود، ایروین همیشه به تامی دونوان و گروهش دستور می داد: «همیشه فیلمبرداری کن.»

جزئیات جدید از مرگ استیو اروین

به گفته تامی دونوان، ایروین به گروه فیلمبرداری خود گفت که مهم نیست در خطر باشد یا در حال مرگ باشد، کروکودیل هینتر می‌خواهد از مرگ او فیلم بگیرد. خدمه به دستورات اروین گوش دادند. جاستین لیون فیلمبردار بود که حمله مرگبار پرتوماهی را به شکارچی کروکودیل در ویدیو ضبط کرد. استیو اروین و لیون در هنگام وقوع حمله، فیلم هایی را برای برنامه تلویزیونی دخترش جمع آوری کردند.

پس از اینکه پرتوماهی استیو اروین را اصابت کرد، جاستین لیون، فیلمبردار، شکارچی کروکودیل را به قایق آورد و سعی کرد جان او را نجات دهد. لیون فاش کرد: "در حالی که ما در حال برگشت با موتور هستیم، من سر یکی از خدمه دیگر در قایق فریاد می زنم که دست خود را روی زخم بگذارند." "و ما به او چیزهایی می گوییم که به بچه هایت فکر کن، استیو، صبر کن، صبر کن، صبر کن." حتی اگر می‌توانستیم او را در آن لحظه به بخش اورژانس ببریم، احتمالاً نمی‌توانستیم او را نجات دهیم، زیرا آسیب به قلبش بسیار زیاد بود.»

به گفته خدمه ایروین، مقامات این نوار را برای تحقیقات خود به دست آوردند. سپس به Discovery Communications بازگشت. گزارش ها می گویند که خدمه ایروین و دیسکاوری توافق کردند که هرگز نوار را منتشر نکنند.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

شاه بریتانیا هری و اندرو را از وظایف مهم سلطنتی کنار گذاشت!
سالروز 11 سپتامبر
آیفون 14 رونمایی شد!
نخست وزیر جدید بریتانیا: لیز تراس
استیو اروین: جزئیات جدیدی از مرگ شکارچی کروکودیل