دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
دستگیری مردی در می سی سی پی به دلیل سرقت هواپیما
سرقت هواپیما
ceo-ashkan
Sun Sep 04 2022 11:17:29 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
فرماندار می سی سی پی، تیت ریوز، در توییتر به ارائه به روز رسانی در مورد وضعیت پرداخت.

مردی در می سی سی پی روز شنبه یک هواپیمای کوچک را دزدید و چندین ساعت بر فراز شهر توپلو پرواز کرد و تهدید کرد که آن را با والمارت در نزدیکی سقوط خواهد کرد. مرد 29 ساله به نام کوری پترسون در نهایت تسلیم پلیس شد و به سلامت در اشلند فرود آمد و در آنجا دستگیر شد.

گزارش‌های اولیه نشان می‌دهد که پترسون در فرودگاه منطقه‌ای توپلو کار می‌کرده که هواپیما را در حدود ساعت 17:00 به وقت شرقی به سرقت برد و ساعت‌ها بر فراز شهر کوچک دور زد. مقامات به سرعت منطقه را تخلیه کردند و مردم را متفرق کردند و از مردم محلی خواستند در میان تهدید در خانه بمانند. ساعاتی بعد، اداره پلیس توپلو بیانیه کوتاهی صادر کرد و گفت که پس از تماس خلبان با 911 و گزارش او برای سقوط هواپیما به والمارت در غرب مین، دائماً با خلبان در تماس بوده است. هواپیمای دزدیده شده متعلق به Southeast Aviation LLC است، دارای دو موتور است و می تواند تا 9 مسافر را جابجا کند.

پس از این حادثه، فرماندار می سی سی پی، تیت ریوز، در حساب توییتر خود به ارائه به روز رسانی در مورد وضعیت پرداخت. ریوز نوشت: هواپیما بر فراز نورث ام اس سقوط کرده است. وی گفت: "خوشکریم که وضعیت حل شد و کسی آسیب ندید. "بیش از همه از مجریان قانون محلی، ایالتی و فدرال که این وضعیت را با حرفه ای گری فوق العاده مدیریت کردند، تشکر می کنم."

به نوبه خود، سخنگوی Walmart گزارش داد که فروشگاه در حال حاضر پس از تخلیه بسته است و آنها در حال همکاری نزدیک با بازرسان محلی هستند.

آنها همه سوالات را به مجریان قانون ارجاع می دهند.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

شاه بریتانیا هری و اندرو را از وظایف مهم سلطنتی کنار گذاشت!
سالروز 11 سپتامبر
آیفون 14 رونمایی شد!
نخست وزیر جدید بریتانیا: لیز تراس
استیو اروین: جزئیات جدیدی از مرگ شکارچی کروکودیل