دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
Battlefield 2042 از اصالت سری دور شده است!
battlefield 2042
ceo-ashkan
Sun Sep 18 2022 12:20:45 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
وینس زامپلا می گوید که Battlefield 2042 "کمی از آنچه که Battlefield است دور شد."

وینس زامپلا، یکی از بنیانگذاران Infinity Ward، درباره اشتباهاتی که در بازی Battlefield 2042 به نظرش می‌رسد صحبت کرده است.

در مصاحبه ای با Barrons زامپلا - که سرپرست توسعه دهنده Apex Legends Respawn است - پیشنهاد کرد که DICE "کمی بیش از حد" از طرح اولیه Battlefield دور شده و فراموش کرده است. "چه چیزی آن را سرگرم کننده می کند."

زامپلا گفته است:

"فکر می‌کنم آن‌ها کمی از آنچه که Battlefield است دور شده‌اند. آنها سعی کردند چند کار را انجام دهند که شاید جاه طلبانه بود: افزایش تعداد بازیکنان و غیره. فکر نمی کنم آنها زمان کافی را صرف تکرار این موضوع کنند که چه چیزی باعث سرگرم کننده می شود."

او افزود:

"این ذاتا ایده بدی نیست. نحوه تنظیم آنها و نحوه اعدام آنها به آنها اجازه نمی دهد بهترین چیز ممکن را پیدا کنند."

دسامبر گذشته متوجه شدیم که زامپلا در میان یک تغییر فرانچایز بزرگ که ظاهراً از چندین بازی یا تجربیات اعلام نشده تشکیل شده است، فرمانروایی سری Battlefield را در دست خواهد گرفت. زامپلا چیز زیادی در مورد آینده تیرانداز محاصره شده فاش نکرد، اما تأیید کرد که با "ساختاری کاملاً جدید" شروع خواهد شد.

صحبت‌های زیادی از سوی مصرف‌کنندگان و توسعه‌دهندگان درباره Battlefield 2042 از زمان راه‌اندازی آن صورت گرفته است. یک دادخواست بازپرداخت بیش از 100000 امضا در اوایل سال جاری به دست آورد. و یکی از مدیران سابق Battlefield 3 نشان داد که او از "گام های اشتباه" بازی جدید "شگفت زده شده است.

با این وجود، EA تأیید کرده است که "کاملاً متعهد است به بهبود Battlefield 2042 با به روز رسانی های جدید طی ماه های آینده و DICE ظاهراً در تلاش است تا با ارائه برخی تغییرات گسترده، از جمله بازگشت کلاس ها به بازی، این عنوان مشکل را نجات دهد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

مود جدیدی برای بتلفیلد 3
رتبه بندی 10 بازی برتر Battlefield
انتشار فصل اول بازی بتلفیلد 2042 در این هفته!
بازنگری بتلفیلد از پایه!
FIFA 22 و Battlefield 2042 ممکن است به گیم پس بیایند!