دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
شخصی سازی بیشتر اسلحه در Modern Warfare 2
Call of Duty modern warfare 2
ceo-ashkan
Thu Sep 15 2022 11:47:57 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
Infinity Ward، توسعه‌دهنده Call of Duty: Modern Warfare 2، نگاهی درونی به سیستم شخصی‌سازی Gunsmith 2.0 منتشر کرد و وعده‌های بیشتری را داد که باز کردن قفل آن آسان‌تر است.

Gunsmith 2.0 شخصی سازی اسلحه ها را به مرحله جدیدی رسانده است. شما علاوه بر تغییرات زیادی که قبلا در اسلحه می دادید اکنون می توانید نوع اسلحه را نیز تغییر دهید.

ویدیویی از Infinity Ward توضیح می‌دهد:

"هر یک از آن پیوست‌های مشترکی که قفل آن‌ها را باز می‌کنید، اکنون قابلیت پیشرفت متقاطع دارند و می‌توانند به سلاح دیگری در همان کلاس متصل شوند."

یکی دیگر از طراحان اضافه می‌کند:

"این کار باعث می‌شود که هر بار که می‌خواهید یک اسلحه را ارتقا دهید، مجبور به باز کردن قفل تک تک ضمائم روی هر سلاح شوید."

این رویکرد برای شخصی‌سازی همچنین به «طاق‌های» لوازم ظاهری برای سفارشی‌سازی نقشه‌های سلاح گسترش می‌یابد. مثال ارائه شده FJX Cinder Vault بود که همراه با نسخه Vault بازی گنجانده شده است و شعله های قرمز مایل به قرمز یکپارچه را برای تمام اتصالات ممکن بر روی یک تفنگ خاص، مانند M4 محبوب همانطور که در ویدیوی بالا نشان داده شده است، فراهم می کند. با این حال، چاپ دقیق در پست وبلاگ Infinity Ward به طور مشخص توضیح می دهد که "طراحی های Weapon Vault [در زمان راه اندازی] محدود به محتوای Weapon Vault است."

به‌علاوه، بازیکنان Modern Warfare 2 می‌توانند سلاح‌های سفارشی خود را در بازی از طریق محدوده شلیک جدید آزمایش و بررسی کنند، که می‌تواند احساس کنار هم بودن پیوست‌های مختلف را آسان‌تر کند.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

انتشار زودتر بخش داستانی بازی Call Of Duty Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2 نزدیک است!
تاریخ انتشار بتای مدرن وارفر 2
Call of Duty 2024 ممکن است Black Ops 5 باشد!
تریلر رسمی Call Of Duty: Modern Warfare 2 منتشر شد.