دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
تریلر جدید God of War Ragnarok
god of war ragnarok
ceo-ashkan
Wed Sep 14 2022 11:04:48 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
تریلر God of War Ragnarok تنش بین کریتوس و آترئوس را نشان می دهد.

سونی سانتا مونیکا تریلر جدیدی از God of War Ragnarok را در State of Play منتشر کرده است، تا شکافی را که بین کریتوس و آترئوس در حال شکل گیری این پسر با ورود این پسر به سال‌های نوجوانی به وجود می‌آید - همانطور که طبیعی است - بیشتر کند.

در میان نماهای مختلف اکشن و مبارزاتی، در طول تریلر این حس را به دست می آورید که رابطه پدر و پسر در کجاست. کریتوس به پسرش اطمینان می‌دهد که فقط می‌خواهد مطمئن شود که در امنیت باقی می‌ماند، در حالی که آترئوس از پدرش می‌خواهد که قبل از اینکه بپرسد چه کسی خدای جنگ را در امان نگه می‌دارد، به او اعتماد کند.

به نظر می‌رسد که رابطه این زوج تمرکز روایی عظیم God of War Ragnarok خواهد بود، اگرچه زمان زیادی برای فهمیدن آن بین قطعات مختلف بازی وجود خواهد داشت. نه تنها می‌توانیم شاهد نبرد کریتوس و ثور با یکدیگر برای پایان دادن به تریلر باشیم، بلکه با برخی لغزش‌های عرفانی از موجودات فنریر مانند که در آسمان می‌چرخند، پذیرایی می‌کنیم.

استودید سانتامونیکا با نماهای مختلف با تمرکز بر مناظر، فتنه های بصری را برمی انگیزد. اگر تماشای دو گرگ غول پیکر در آسمان قرمز فروزان این کار را برای شما انجام نمی دهد، شاید برخی از زمین های سفید شبح مانند یا میخانه های زیر آب صحنه شما باشند.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

تریلر جدید God of War Ragnarok
خداحافظی عاشقانه با Red Dead Online
Call of Duty، Overwatch و Diablo به گیم پس می آیند!
بازی Assassin's Creed Mirage رسما توسط یوبی سافت تایید شد.
بازی Assassin's Creed Mirage