دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
23 بازیکن برتر فیفا 23 معرفی شدند!
فیفا 23
ceo-ashkan
Tue Sep 13 2022 11:14:18 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مسی و رونالدو بهترین بازیکنان فیفا 23 نیستند. پایان مسی و کریستیانو رونالدو؟

حدود 12 سال پیش، زمانی که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در اوج فوتبال خود بودند و دربی بارسلونا - رئال مادرید نیز بازی مسی و رونالدو بود. تصور نمی شد روزی برسد که شخص دیگری برنده توپ طلا شود، اما لوکا مودریچ آمد و این داستان را تغییر داد. در حال حاضر، دو GOAT در دهه گذشته شاهد کاهش در رتبه بندی فیفا نیز بوده اند. مسی و کریستیانو رونالدو به طور پیوسته در حال افول در مهارت های فوتبالی خود بوده اند.

تا آنجا که به استانداردهای آنها مربوط می شود، زیرا هر دو هنوز جزو بهترین های جهان هستند. با توجه به بازی ویدیویی EA Sports، FIFA 23، چهار بازیکن در سطح یک آرژانتینی وجود دارد.

کریم بنزما، روبرت لواندوفسکی، کیلیان امباپه و کوین دی بروین همگی دارای میانگین 91 هستند، همچنین بازیکن سابق بارسلونا که به طور میانگین دو امتیاز نسبت به سال گذشته افت کرده است. کریم بنزما تنها بازیکنی بود که در بین 20 تیم برتر به طور میانگین دو امتیاز صعود کرد. سورپرایز دیگر برای بسیاری و برای طرفداران او این است که کریستیانو رونالدو به رتبه 90 سقوط کرده است.

محمد صلاح، ویرجیل فن دایک، تیبو کورتوا و مانوئل نویر در همان سطح فیفا 22 با ریتینگ 90 هستند.

در میان بازیکنان با رتبه 89، نیمار جونیور است که برای اولین بار از سال 2016، قبل از انتقالش به پاری سن ژرمن، از ریتینگ دهه 90 سقوط کرد و آن را با هری کین، سادیو مانه، هیونگ مین سون، جاشوا کیمیچ و آلیسون بکر، ادرسون، یان اوبلاک، انگولو کانته و کازمیرو برابر هستند.

EA Sports تنها 100 بازیکن برتر را معرفی کرده است که شامل هیچ نماینده آمریکایی یا کانادایی نمی شود. با پیشرفت فصل، به‌روزرسانی‌ها دنبال می‌شوند و این ممکن است بسته به عملکرد بازیکنان در طول فصل تغییر کند

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

فیفا 23: امتیاز اورال کارت های FUT HERO
تغییرات در بخش ULTIMATE در بازی فیفا 23
اطلاعات جدیدی از فیفا 23
اولین تریلر بازی فیفا 23 منتشر شد.
حضور یک فوتبالیست زن بر کاور فیفا برای اولین بار