دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
خداحافظی عاشقانه با Red Dead Online
red dead online
ceo-ashkan
Tue Sep 06 2022 11:39:15 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
Red Dead Online به پایان عمر خود رسیده است.(متن از وبسایت Polygon)

Red Dead Online به پایان عمر خود رسیده است. این هم یک تجربه خارق‌العاده است که صدها ساعت آن را کاوش کرده‌ام و هم بازی‌ای است که هرگز در سایه برادر بزرگ‌تر (و بسیار سودآورتر) خود، Grand Theft Auto Online، هرگز پتانسیل کامل خود را برآورده نخواهد کرد. اکنون که راک استار گفته است دیگر توجه قابل توجهی به وسترن نخواهد داشت، ارزش آن را دارد که مرز را دوباره مرور کنیم تا بازی را بر اساس دستاوردهای آن از زمان عرضه در سال 2018 قضاوت کنیم.

Red Dead Online با خیانت به شخصیت شما شروع می‌شود، برای جنایت‌هایی که مرتکب نشده‌اند و به‌عنوان قانون شکن به دار آویخته می‌شوند. به لطف تلاش های بانوی درجه یک جسیکا لکلرک، که از زمانی که به تازگی توسط لاشخورها بیوه شده بود، ماموریت انتقام جویی خود را در ذهن دارد، فرار می کنید. بازیکن به ابزار عدالت لکلرک تبدیل می شود و زمانی که در مرز رها می شود، زمان آن فرا رسیده است که برای انجام دادن جوایز، کشتن دزدها و ... دست به کار شوید.

اگر مأموریت‌های LeClerk را دنبال کنید، در یک کمپین کوتاه قرار می‌گیرید که در آن باید گاه به گاه یک انتخاب اخلاقی انجام دهید. آیا دختری را پیش پدرش برمی گردانی یا اجازه می دهی با معشوق فرار کند؟ آیا شما چاه‌های غیرمجاز را به ریل می‌بندید و اجازه می‌دهید قطار عدالت را اجرا کند یا مهربان‌تر هستید؟

بازی اعمال شما را با یک سیستم افتخار ردیابی می کند و در ابتدا ممکن است فکر کنید که درگیر نقش آفرینی عمیق واقعی هستید. اگرچه این تصور پس از ماموریت های LeClerk از بین می رود و هرگز واقعاً باز نمی گردد. سیستم افتخار باقی می ماند، اما وقتی کارهایی مانند مسواک زدن و غذا دادن به اسب خود را انجام می دهید، به مرور زمان به طور خودکار پر می شود. معمولاً کاملاً واضح است که چه چیزی منجر به کاهش افتخار یا بهبودی می شود. هنگامی که مخفیگاه یک باند را پاکسازی می کنید، می توانید رهبر را نجات دهید یا او را اعدام کنید، و دفاع از خود خوب است، اما اعدام شاهدان یک نه است.

فراتر از چند جایزه ظاهری، هرگز واقعاً مهم نیست. به نظر می‌رسد نقشه‌های بزرگی وجود داشته است که در مقطعی کنار گذاشته شده‌اند، و شخصیت‌هایی مانند پیرمرد جونز - که احساس می‌کند پاسخ فرشته‌ای به غریبه شیطانی در فرانچایز Red Dead است - فقط... آنجا هستند. جونز کمپین اولیه را صرف معلق شدن در اطراف صحنه های کوتاه می کند و از شما التماس می کند که با همنوعان خود با شرافت و وقار رفتار کنید. به نظر می رسد که به چیزی منجر می شود، اما جونز پس از کنار گذاشتن تمام پیشگویی هایش ناپدید می شود.

پس این به شما گاوبازها بستگی دارد که پس از اتمام ماموریت های کمپین، خودتان را سرگرم کنید، و چیزهای زیادی برای انجام این کار به شما کمک می کند. می توانید شکار کنید و ماهی بگیرید، کمپ بزنید و خورش خوشمزه بپزید، جوایز جنایی با قیمت بالا را شکار کنید، یا کلبه مهتابی خود را اداره کنید. وقتی وارد سیستم می‌شوم، به راحتی می‌توانم در یک سری فعالیت‌های راحت قرار بگیرم. از اردوگاهم شروع می‌کنم، خورش و قهوه درست می‌کنم و صبحانه‌ام را دستی با زدن ماشه برای هر لقمه و جرعه می‌خورم. سپس روی اسب بزرگم هایسید می پرم و در جستجوی ماموریت در میان بیابان وسیع و دست نخورده سرگردان می شوم.

هسته اصلی این فعالیت‌ها همیشه اساساً یکسان است: شما یا سوار اسب خود هستید، کمند می‌چرخانید یا با تفنگ شلیک می‌کنید. در حالی که اکشن‌های روی کاغذ تنوع زیادی ندارند، اما سیستم‌های مبارزه، مبارزه و فیزیک عالی Red Dead Redemption 2 به آن طعم و مزه می‌دهند. مانند بسیاری از بازی‌های جهان باز، معمولاً زمینه قانع‌کننده‌ای برای همه آن‌ها وجود دارد، خواه هیجان‌انگیز باشد یا مالیخولیایی. من و دوستانم ساعت‌ها در حیاط گل‌آلود می‌چرخیم.

جهان همچنین احساسی ارگانیک دارد، البته نه به اندازه تجربه تک نفره. وقتی در جاده هستم، ممکن است کسی را پیدا کنم که زیر یک صخره به دام افتاده است، اما متوجه می شوم که این تله ای است که توسط راهزنان ایجاد شده است. یا، ممکن است کسی را پیدا کنم که واقعاً برای بازگشت به خانه بعد از حمله گرگ به کمک نیاز دارد، و وقتی او را به خانه می برم، مأموریتی را در مزرعه آنها پیدا می کنم، که طبیعتاً من را به ولنتاین می برد، جایی که من جایزه ای را از آن انتخاب می کنم.

Red Dead Online می تواند هم آرام و هم ذن باشد - فقط تجربه لذت بردن از سم اسب در برابر خاک انباشته شده و آسمان باز مرزهای آمریکا. همچنین می‌تواند یک جشن دلقک مطلق باشد، جایی که من و دوستانم از یک مسابقه خوب قدیمی از Stab Battles در یک عمارت بی‌نظیر لذت می‌بریم. این یک جعبه شنی اجتماعی عالی است، اما هرگز نمی تواند واقعاً با خواهر و برادر خود در GTA Online مطابقت داشته باشد. ثابت باقی می ماند و دقیق دوره است، و عمل به ندرت پس از تیراندازی در وسط شهر یا تعویض اسب دیوانه وار پیش می رود.

این یک پایان ناامیدکننده برای طرفدارانی است که از طریق نقش‌های شخصیتی جدید و رویدادهای گاه به گاه منتظر شناخت یا تایید بزرگ‌تر از Rockstar هستند. بازی با پیش‌نویس‌های محتوا و دوره‌های عدم فعالیت - به جز پاس‌های نبرد - در زندگی گرفتار بود و اکنون در برزخ می‌نشیند. فقط زمان نشان می دهد که آیا جامعه ای که این بازی در آن بازی می کند طرفداران خود را به خود جلب کرده است یا برای آینده ای روشن تر در جای دیگر.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

تریلر جدید God of War Ragnarok
خداحافظی عاشقانه با Red Dead Online
Call of Duty، Overwatch و Diablo به گیم پس می آیند!
بازی Assassin's Creed Mirage رسما توسط یوبی سافت تایید شد.
بازی Assassin's Creed Mirage