دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
Call of Duty، Overwatch و Diablo به گیم پس می آیند!
اکتیویژن
ceo-ashkan
Mon Sep 05 2022 14:15:06 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، نامه‌ای منتشر کرده است که در آن قصد خود را برای افزودن فرنچایزهای Activision Blizzard به سرویس بازی‌های خود شرح داده است.

پس از اعلام اخیر که بریتانیا قصد دارد بررسی کند که آیا خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت می تواند منجر به تضاد منافع با رقبا شود، فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس، نامه ای سرگشاده در پاسخ به این موضوع منتشر کرده است. و برای این، او استدلال می کند که خرید این شرکت به این معنی است که حماسه های بزرگ آن می تواند به Xbox Game Pass، سرویس بازی های ویدیویی درخواستی مایکروسافت برسد، به طوری که مخاطبان بسیار بیشتری می توانند از آنها لذت ببرند. این بدان معناست که همانطور که خود فیل اسپنسر اطمینان داده است، برندهای قدرتمندی مانند Call of Duty، Overwatch یا Diablo بخشی از این سرویس خواهند شد.

اسپنسر در مورد موضوع رقابت و اهداف سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) گفت:

ما به تعامل با رگولاتورها با روحیه شفافیت و گشاده رویی در حین بررسی این خرید ادامه خواهیم داد. ما به سوالات سختی که پرسیده می شود احترام می گذاریم و از آن استقبال می کنیم. صنعت بازی امروز قوی و پویا است. رهبران صنعت از جمله Tencent و Sony، به گسترش کتابخانه های عمیق و گسترده خود و همچنین سایر برندها و فرنچایزهای سرگرمی خود ادامه می دهند، که بازیکنان در همه جا از آنها لذت می برند. ما معتقدیم که بررسی کامل نشان می دهد که ترکیب مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد به نفع صنعت و بازیکنان خواهد بود."

در حال حاضر و با توجه به این مشکل، هیچ تاریخی برای ورود فرنچایزهایی مانند Call of Duty، Overwatch یا Diablo به Xbox Game Pass مشخص نشده است.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

تریلر جدید God of War Ragnarok
خداحافظی عاشقانه با Red Dead Online
Call of Duty، Overwatch و Diablo به گیم پس می آیند!
بازی Assassin's Creed Mirage رسما توسط یوبی سافت تایید شد.
بازی Assassin's Creed Mirage