دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
بازی Assassin's Creed Mirage رسما توسط یوبی سافت تایید شد.
assassin creed mirage
ceo-ashkan
Sun Sep 04 2022 11:21:57 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
یوبی سافت به طور رسمی ورود بعدی سری Assassin's Creed با عنوان Assassin's Creed Mirage را تایید کرد.

یوبی سافت هنوز جزئیات بیشتری در مورد این بازی ارائه نکرده است، اگرچه تصویری که در کنار اعلامیه ارائه شده است به نظر می‌رسد گزارش‌هایی مبنی بر اینکه بازی در خاورمیانه برگزار می‌شود را تایید می‌کند. این شایعات همچنین حاکی از آن بود که شما در نقش شخصیت جانبی والهالا باسیم بازی می‌کنید، و در حالی که قهرمان ظاهری در این تصویر بسیار کوچک است، او بسیار شبیه بسیم است.

اعلامیه‌های DMCA باید توسط یک دارنده حق چاپ صادر شود، که در این مورد، Ubisoft خواهد بود، اگرچه DMCA های تقلبی بی سابقه نیستند. اگر یوبی سافت پشت این حذف باشد، همانطور که به نظر می رسد، اعتبار زیادی به این ایده می دهد که تصویر واقعی است. ما باید به زودی مطمئن شویم، زیرا انتظار داریم اطلاعات رسمی زیادی در مورد بازی بعدی Assassin's Creed به عنوان بخشی از Ubisoft Forward در 10 سپتامبر ارائه شود.

داستان اصلی: به نظر می رسد تصویری از Assassin's Creed Mirage به بیرون درز کرده است.

در اوایل این هفته، گزارشی ادعا کرد که نام Mirage برای بازی بعدی Assassin's Creed شناخته شده است. این گزارش همچنین بیان می‌کند که بازی بین آوریل و ژوئن 2023 عرضه می‌شود و سری Assassin's Creed را به اصول اولیه بازمی‌گرداند، شاید از سیستم‌های RPG جدید استفاده شده در سه بازی اصلی گذشته دور شود. در هر صورت، ممکن است هر دو بازی Assassin's Creed Mirage و این کوئست جدید Forty Thieves توسط یوبی سافت در هفته آینده رونمایی شوند. این شرکت قرار است در روز شنبه، 10 سپتامبر، یک معرفی برگزار کند و این رویداد است که به عنوان رونمایی از "آینده Assassin's Creed" اعلام شده است. به سختی می‌توانیم رویداد راحت‌تری برای اولین حضور بزرگ Mirage در نظر بگیریم. همچنین شایعه شده است که یک بازی اسپین آف Assassin's Creed با محوریت مخفی کاری از یوبی سافت در دست ساخت است که می تواند جدا از Mirage باشد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

تریلر جدید God of War Ragnarok
خداحافظی عاشقانه با Red Dead Online
Call of Duty، Overwatch و Diablo به گیم پس می آیند!
بازی Assassin's Creed Mirage رسما توسط یوبی سافت تایید شد.
بازی Assassin's Creed Mirage