دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
بازی Assassin's Creed Mirage
بازی Assassin's Creed Mirage
ceo-ashkan
Sat Sep 03 2022 11:39:44 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
بازی Assassin's Creed Mirage رسما توسط یوبی سافت تایید شد!

یوبی سافت هنوز جزئیات بیشتری در مورد این بازی ارائه نکرده است، اگرچه تصویری که در کنار اعلامیه ارائه شده است به نظر می‌رسد گزارش‌هایی مبنی بر اجرای بازی در خاورمیانه تایید می‌کند. این شایعات همچنین حاکی از آن بود که شما در نقش شخصیت جانبی والهالا بسیم بازی می‌کنید، و در حالی که قهرمان ظاهری در این تصویر بسیار کوچک است، او بسیار شبیه بسیم است.

برخی از پست‌های رسانه‌های اجتماعی حاوی تصاویر افشا شده Assassin's Creed Mirage با اعلامیه‌های حق چاپ حذف شده‌اند که نشان می‌دهد این تصاویر واقعا واقعی هستند.

کاربر توییتر SynthPotato، که یکی از پر اشتراک‌گذاری‌ترین نسخه‌های تصاویر را پست کرده است، گزارش داد پیامی دریافت کرده که «اکانت شما قفل شده است زیرا توییتر یک شکایت قانون حق نسخه‌برداری هزاره دیجیتال ('DMCA') دریافت کرده است. پوستر محتوا به حساب توییتر شما."

تصاویر ارسال شده توسط SynthPotato اکنون از بین رفته اند، اگرچه توییت اصلی باقی مانده است. نسخه‌های متعدد دیگری از تصویر Assassin's Creed Mirage همچنان آنلاین هستند. اعلامیه‌های DMCA باید توسط یک دارنده حق چاپ صادر شود، که در این مورد، Ubisoft خواهد بود، اگرچه DMCA های تقلبی بی سابقه نیستند. اگر یوبی سافت پشت این حذف باشد، همانطور که به نظر می رسد، اعتبار زیادی به این ایده می دهد که تصویر واقعی است. ما باید به زودی مطمئن شویم، زیرا انتظار داریم اطلاعات رسمی زیادی در مورد بازی بعدی Assassin's Creed به عنوان بخشی از Ubisoft Forward در 10 سپتامبر ارائه شود.

اوایل امروز، حساب توییتری دو تصویر را منتشر کرد که شخصیت برجسته ای از Assassin's Creed Mirage را به تصویر می کشد. چیزی که به طور بالقوه می توانیم از این تصاویر به دست آوریم این است که بازی جدید Assassin's Creed ممکن است دارای ماموریتی به نام "چهل دزد" باشد. با توجه به نمایش تلاش در اثر هنری جدید، به نظر می رسد که این یک جستجوی DLC است، شاید حتی یک جایزه پیش خرید برای بازی آینده یوبی سافت.

در اوایل این هفته، گزارشی ادعا کرد که نام Mirage برای بازی بعدی Assassin's Creed شناخته شده است. این گزارش همچنین بیان می‌کند که بازی بین آوریل و ژوئن 2023 عرضه می‌شود و سری Assassin's Creed را به اصول اولیه بازمی‌گرداند، شاید از سیستم‌های RPG جدید استفاده شده در سه بازی اصلی گذشته دور شود. در هر صورت، ممکن است هر دو بازی Assassin's Creed Mirage و این کوئست جدید Forty Thieves توسط یوبی سافت در هفته آینده رونمایی شوند. این شرکت قرار است در روز شنبه، 10 سپتامبر، یک معرفی برگزار کند و این رویداد است که به عنوان رونمایی از "آینده Assassin's Creed" اعلام شده است. به سختی می‌توانیم رویداد راحت‌تری برای اولین حضور بزرگ Mirage در نظر بگیریم.

همچنین شایعه شده است که یک بازی اسپین آف Assassin's Creed با محوریت مخفی کاری از یوبی سافت در دست ساخت است که می تواند جدا از Mirage باشد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

تریلر جدید God of War Ragnarok
خداحافظی عاشقانه با Red Dead Online
Call of Duty، Overwatch و Diablo به گیم پس می آیند!
بازی Assassin's Creed Mirage رسما توسط یوبی سافت تایید شد.
بازی Assassin's Creed Mirage