دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
جیمز باند بعدی جوان‌تر و بلندتر است!
جیمز باند
ceo-ashkan
Thu Aug 18 2022 11:08:57 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
طبق گزارش‌ها، فرنچایز جیمز باند در حال حاضر به دنبال یک ۰۰۷ جوان‌تر و بلندتر است.

دنیل کریگ، بازیگر نقش جیمز باند در دو دهه گذشته، کار خارق‌العاده‌ای انجام داد، او نقش دلهره‌آور ۰۰۷ را در زمانی که ۴۰ سال داشت به عهده گرفت. باربارا بروکلی، تهیه کننده فرنچایز باند، قبلاً اعلام کرده بود که برنامه آنها این بود که این شخصیت را کاملاً دوباره اختراع کنند. این همان نقشه ای بود که با دنیل کریگ داشتند و آن را تا حد کمال اجرا کردند. تقریباً همه فیلم‌هایی که با او در این نقش ساخته‌اند مورد تحسین منتقدان قرار گرفتند، شاید فقط «کوانتوم آرامش» در یک سطح نبود. اکنون که بازی باورنکردنی او در بالاترین سطح ممکن به پایان رسیده است، زمان آن فرا رسیده است که جیمز باند جدید را انتخاب شود. برای سال‌ها، گمانه‌زنی‌هایی در مورد اینکه چه کسی می‌تواند نامزد ایده‌آل بعدی برای این شغل باشد، وجود داشت.

طبق گزارشی از IGN، تولیدکنندگان فرنچایز در حال حاضر جستجوی خود را برای 007 جدید با چند درخواست خاص آغاز کرده اند. برای شروع، برنامه آنها این است که این بازیگر را احتمالاً بیشتر از دنیل کریگ در نقش جیمز باند نگه دارند. به این معنی که احتمالاً به دنبال او هستند تا بیش از دو دهه در این نقش بماند. در ابتدا بازیگری می خواهند که به تازگی 30 یا 31 ساله شده باشد. یکی دیگر از جنبه های مردی که آنها می خواهند قد او است، آنها می خواهند او قدش از 175 سانتیمتر بیشتر باشد.

متأسفانه، لیستی از بازیگرانی وجود دارد که طرفداران برای تبدیل شدن به جیمز باند بعدی فریاد می زدند که با این معیارهای تهیه کنندگان مطابقت ندارند. این امر باعث می شود بازیگران برجسته ای مانند تام هاردی، جیمز نورتون، ادریس البا، ریچارد مدن، کیلین مورفی یا جک لودن از دور خارج شوند.

همه آنها به عنوان جایگزین های احتمالی دنیل کریگ برای دوره جدید فیلم های 007 نامگذاری شده اند. تنها چیزی که تا به حال می دانیم این است که بروکلی اظهار داشت که باند جدید احتمالی مرد است و نژاد او مهم نیست. کدام بازیگر با این معیار را برای این نقش دوست دارید؟

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

هنری کویل و بن افلک: بازگشت به عنوان سوپرمن و بتمن
House of the Dragon برای فصل 2 تمدید شد.
House of the Dragon نقطه عطفی برای HBO Max است.
خانه اژدها: درخت خانواده تارگرین
خط داستانی فصل دوم سریال بازی مرکب