دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
ساخت فیلم Ghost Of Tsushima
ghost of tsushima
ceo-ashkan
Wed Aug 17 2022 10:49:26 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
کارگردانی که Ghost of Tsushima را به پرده نمایش بزرگ می آورد، می گوید این فیلم "به زبان ژاپنی" خواهد بود.

چاد استاهلسکی در مصاحبه‌ای با Collider تأیید کرد که سونی با برنامه خود برای ایجاد یک تجربه ژاپنی معتبر که «بصری خیره‌کننده» خواهد بود و «عشق به کشور» را جشن می‌گیرد، آماده است.

استاهلسکی گفت:

راستش، احتمالاً همان چیزهایی است که باعث ترس بیشتر مردم می شود. این یک قطعه فانتزی دوره ای است. با احترام به آکیرا کوروساوا، که احتمالاً در بین پنج اثر بزرگ زندگی من از نظر فیلم قرار دارد، انجام شده است. این فرصتی است برای سوق دادن تکنولوژی و مردم در داستانی بی‌زمان. این داستان اسطوره‌ای معمولی شما از خوبی در مقابل شر است، یافتن یک مرد، تماشای او که دنیا را تغییر می‌دهد یا دنیا او را تغییر می‌دهد. این همه چیزهای جوزف کمپبل است که می‌خواهید انجام دهید. عشق در یک داستان. شما آن را با آن وارد کردید، بدیهی است، بنابراین به من می گویند که من یک فتیش سامورایی دارم، که احتمالاً از مانگا و انیمه و چیزهای دیگر درست است."

استاهلسکی افزود:

بنابراین، فکر می‌کنم اگر این کار را درست انجام دهیم، از نظر بصری خیره‌کننده خواهد بود. این شخصیت محور است. فرصتی برای اکشن عالی، ظاهری عالی دارد. و صادقانه بگویم، ما باید سعی کنیم این کار را انجام دهیم، همه در شخصیت. به این معنی، این یک چیز ژاپنی در مورد حمله مغول ها به جزیره تسوشیما است. یک بازیگر کامل ژاپنی، به زبان ژاپنی. سونی در این زمینه از ما حمایت می کند. من از 16 سالگی به ژاپن می روم. من عشق به کشور، عشق به مردم، عشق به زبان دارم. سعی می‌کنم نه تنها به زبان خودم، بلکه دیگران را کارگردانی کنم و ذهنیتم را از نظر فرهنگی تغییر دهم تا آن را به شیوه‌ای جالب از هم جدا کنم که هنوز هم مخاطبان غربی را جذب می‌کند."

Sucker Punch اخیراً سالگرد Ghost of Tsushima را با فاش کردن تعداد زیادی آمار و نکات جالب در مورد این بازی جشن گرفت، از جمله تأیید اینکه در دو سال پس از عرضه، تقریباً 10 میلیون نسخه فروخته شده است. تعداد خیره کننده 78 میلیون عکس گرفتم - که به طور متوسط ​​3.2 میلیون عکس در ماه است - و تقریباً 95 میلیون Onsen را بازدید کردم.

اگر تعجب کردید، در حالی که دنباله آن هنوز به طور رسمی تایید نشده است، برخی نکات وجود دارد که Ghost of Tsushima 2 ممکن است در حال توسعه باشد. در یک به‌روزرسانی اخیر که توسط استودیو منتشر شده است، استودیو مشخص کرده است که چه بازی‌هایی دنباله ندارند و Ghost of Tsushima 2 به وضوح در این لیست غایب بود. با این حال، این خبر برای طرفداران دیگر فرنچایزهای Sucker Punch مانند Sly Cooper و Infamous چندان خوب نیست زیرا در همان پست وبلاگ استودیو تایید کرد که "هیچ برنامه ای" برای بازی های جدید در این سریال ها همچنان روی پروژه فعلی خود تمرکز می کنند ... که ممکن است دنباله ای برای Ghost of Tsushima باشد یا نباشد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

هنری کویل و بن افلک: بازگشت به عنوان سوپرمن و بتمن
House of the Dragon برای فصل 2 تمدید شد.
House of the Dragon نقطه عطفی برای HBO Max است.
خانه اژدها: درخت خانواده تارگرین
خط داستانی فصل دوم سریال بازی مرکب