دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
تفاوت Black Cat و Catwoman
Black Cat vs Catwoman
ceo-ashkan
Thu Aug 11 2022 11:36:02 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مارول تفاوت بزرگ گربه سیاه و زن گربه ای را توضیح می دهد.

در دنیای کمیک، و به طور خاص در کمیک های ابرقهرمانی، تفاوت بین سرقت ادبی و الهام آنقدر مبهم است که عموم مردم اغلب شخصیت های کاملاً متفاوت را گیج می کنند. این در مورد گربه سیاه و زن گربه ای است.

اگرچه اولین مورد فلیسیا هاردی نام دارد، بخشی از مارول است، و متعلق به مرد عنکبوتی خیالی است، اما ما اغلب او را به عنوان دومی تصور می کنیم، کسی که از آلتر ایگوی سلینا کایل الهام گرفته شده است، که از دنیای کامیکس دی سی می آید. و همان کسی است که معمولاً بتمن بیچاره را زیر و رو می کند. این سردرگمی قابل درک است زیرا هر دو چرم مشکی می پوشند و دو دزد ماهر هستند که نقش ضدقهرمان را بازی می کنند و شخصیت یک گربه را به خود می گیرند و عاشقانه های طناب کشی عجیبی را با ابرقهرمانان حماسه های مربوطه خود حفظ می کنند. مارول برای رفع تردیدها و از طریق گربه آهنی، سریال خودش، در حال کاوش در گذشته گربه سیاه است تا تمام تفاوت های بین این دو شخصیت را روشن کند. در گربه آهنی شماره 2 که اخیراً منتشر شده است، ناشر ریشه گربه سیاه را روایت می کند و روشن می کند که اگر زن گربه ای (سلینا) از روی ناچاری و برای کمک به محله های تحت ستم دزدی کند، فلیسیا برعکس این کار را انجام می دهد. او از یک خانواده ثروتمند می آید و کارهای خود را برای سرگرمی خالص و برای هیجان انجام می دهد. او دزدی می کند و دعوا می کند زیرا از آن لذت می برد، برای آدرنالین و نه برای وظیفه.

در حالی که این کار همدلی با گربه سیاه را آسان نمی کند، مارول با داستان کنجکاوی وارد می کند که چگونه به لطف بلک فاکس، مربی خود، وارد دنیای جنایت شد. یک دزد بدنام در دنیای اموات نیویورک که او تنها شاگرد او نبود، بلکه یک شریک و رقیب داشت: تامارا بلیک. داستان گربه آهنی حول محور ظهور مجدد تامارا است که زره گربه آهنی ساخته شده توسط خود تونی استارک را می دزدد و قصد دارد از آن برای کشتن فلیسیا که او را مسئول مرگ بلک فاکس می داند استفاده کند. سریالی پر از خاطرات گذشته، پیچیدگی‌های داستانی و احساساتی که به وضوح نشان داده است که گربه سیاه ممکن است پیشینه خوبی از Catwoman را نداشته باشد، اما او داستانی به اندازه داستان‌های دیگر دارد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

هنری کویل و بن افلک: بازگشت به عنوان سوپرمن و بتمن
House of the Dragon برای فصل 2 تمدید شد.
House of the Dragon نقطه عطفی برای HBO Max است.
خانه اژدها: درخت خانواده تارگرین
خط داستانی فصل دوم سریال بازی مرکب