دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
اولین تیزر بازسازی لایو اکشن پری دریایی کوچک از دیزنی
Little Mermaid
ceo-ashkan
Sat Sep 10 2022 11:29:32 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
دیزنی اولین تیزر از بازسازی لایو اکشن پری دریایی کوچک با حضور هالی بیلی را رونمایی کرد.

دیزنی اولین تیزر تریلر خود از بازسازی لایو اکشن The Little Mermaid را با حضور هالی بیلی در نقش آریل در روز جمعه منتشر کرد. موزیکال اکشن زنده پری دریایی کوچولو قرار است در تاریخ 26 می 2023 روی پرده سینماها برود. در حالی که تریلر فقط چند ثانیه بیلی را در حال آواز خواندن "Part of Your World" نشان می دهد، بینشی از حالات مواج فیلم و زیبایی شناسی کلی دریاهای عمیق را ارائه می دهد. بازیگران پر ستاره شامل ملیسا مک کارتی در نقش جادوگر شیطانی دریا، اورسولا، جونا هاور کینگ در نقش شاهزاده اریک و خاویر باردم در نقش شاه تریتون هستند. دیوید دیگز نیز به عنوان صداپیشگی سباستین، جیکوب ترمبلی صداپیشگی فلاندر را برعهده دارد و آکوافینا صدای اسکاتل است.

در حالی که انتظار می رود آهنگ های کلاسیک از فیلم اصلی انیمیشن در سراسر فیلم رایج باشد، آهنگ های جدیدی نیز وجود خواهد داشت. لین مانوئل میراندا و آلن منکن، آهنگساز آهنگ‌های اصلی انیمیشن سال 1989، در موسیقی متن جدید با هم همکاری کردند.

پری دریایی کوچولو به کارگردانی راب مارشال، که به خاطر کار باورنکردنی اش در موزیکال شیکاگو شناخته می شود، با واکنش هایی نسبت به انتخاب یک زن سیاه پوست برای به تصویر کشیدن آریل مواجه شد. بیلی قبلاً گفته بود که مسئولیت نمایندگی دختران سیاه پوستی را دارد که آرزوی انجام کاری را دارند.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

هنری کویل و بن افلک: بازگشت به عنوان سوپرمن و بتمن
House of the Dragon برای فصل 2 تمدید شد.
House of the Dragon نقطه عطفی برای HBO Max است.
خانه اژدها: درخت خانواده تارگرین
خط داستانی فصل دوم سریال بازی مرکب