دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
سقوط دوباره قیمت بیت کوین
بیت کوین
ceo-ashkan
Sat Jun 18 2022 12:35:33 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
بیت کوین با سقوطی بی سابقه از سال 2020 تا به امروز اکنون معامله می شود.

بیت کوین روز پنجشنبه با از سرگیری فروش دارایی های ریسک جهانی سقوط کرد و سرمایه گذاران کریپتو از سقوط چشمگیر طی چند روز گذشته که بزرگترین ارز دیجیتال جهان تقریباً به زیر 20,000 دلار رسید، دچار سقوط شدند. در ساعت 4:18 بعد از ظهر بر اساس داده های CoinMetrics، بیت کوین در حدود 21000 دلار معامله می شد که در روز گذشته بیش از 3 درصد کاهش داشت. بیت کوین در سطوحی است که از اواخر سال 2020 مشاهده نشده است. ارز دیجیتال در هفته گذشته بیش از 20 درصد کاهش یافته است و بیش از 60 درصد از بالاترین رکورد خود در نوامبر کاهش یافته است. بیت کوین با شاخص های سهام، به ویژه نزدک، که روز چهارشنبه پس از افزایش 0.75 درصدی نرخ بهره توسط فدرال رزرو ایالات متحده افزایش یافت، ارتباط نزدیکی دارد. با این حال، روز پنج‌شنبه، نزدک با تکنولوژی سنگین بیش از 3 درصد سقوط کرد.

مشکلات متعددی در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد.

احساسات پس از فروپاشی به اصطلاح استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD همراه با لونا توکن خواهرش متزلزل می شود. استیبل کوین نوعی ارز دیجیتال است که قرار است به یک دارایی در دنیای واقعی متصل شود. بسیاری به نظر می رسد که یک به یک با دلار آمریکا مرتبط هستند. برخی، مانند تتر و کوین USD، توسط دارایی های واقعی مانند ارزهای فیات و اوراق قرضه دولتی پشتیبانی می شوند. اما بسیاری از استیبل کوین های الگوریتمی، مانند TerraUSD، دارایی ذخیره ای ندارند. در عوض، میخ 1 دلاری توسط یک الگوریتم کنترل می شود.

بازار نزولی فعلی، که اغلب به آن "زمستان رمزنگاری جدید" می گویند، در حال آزمایش قدرت پروژه های دیگر است. یک استیبل کوین الگوریتمی دیگر USDD نیز اوایل این هفته ارزش دلاری خود را از دست داد. Tron DAO Reserve، که مسئول حفظ پیوند 1 دلاری USDD است، ارزهای دیجیتال دیگری از جمله تتر استیبل کوین و USDC را در ذخایر خود نگه می دارد. در همین حال، همه نگاه‌ها به سلسیوس، پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال است که ممکن است با ورشکستگی مواجه شود و ترس از سرایت به بازار گسترده‌تر را برانگیزد. اوایل این هفته، سلسیوس برداشت مشتریان را متوقف کرد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

نحوه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از نظر کارشناسان
سقوط دوباره قیمت بیت کوین
اتریوم: ادغام اکنون یک تاریخ دارد.
بیت کوین: آیا ارز دیجیتال می تواند از طلا ارزشمندتر باشد؟
قیمت بیت کوین: 5 دلیل اصلی برای سقوط آن!