دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
اتریوم: ادغام اکنون یک تاریخ دارد.
اتریوم
ceo-ashkan
Sun May 29 2022 11:04:35 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
آگوست ماه انتخاب شده برای ادغام است.

اتریوم قول داده است که ماینینگ را برای همیشه تغییر دهد. مردم باور نمی کردند که ادغام در راه است. اتریوم چندین بار ادغام خود را به تاخیر انداخت. با این حال، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم اظهار داشت که آگوست ماه انتخابی برای ادغام است.

بوترین این اعلامیه را تایید کرد. ممکن است در طول فرآیند تاخیر وجود داشته باشد. با این وجود، در تابستان 2022 اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام تغییر خواهد کرد. در طول اجلاس توسعه دهندگان Web 3.0 ETH، بوترین به همه شرکت کنندگان گفت که ادغام اتریوم "بزرگترین رویداد در نقشه راه توسعه آلتکوین برای سال 2022" است، همانطور که ثاقب اقبال گزارش داد. پرستون ون لون، توسعه‌دهنده اصلی اتریوم، در پنل بدون مجوز اعلام کرد که آگوست ماه ادغام کامل است.

ادغام چه چیزی را برای اتریوم به ارمغان می آورد؟ اتریوم 2.0 به عنوان یک تغییر دهنده بازی برای جامعه توصیف می شود. به گفته توسعه دهندگان، ادغام موارد زیر را به همراه خواهد داشت:

بازده انرژی بالاتر ، کاهش نیازهای سخت افزاری ، تغییر در مکانیسم اجماع ، کاهش موانع ورود ، کاهش مصرف انرژی ، افزایش کارایی ، کاهش ریسک تمرکز ، یک شبکه آلتکوین کم مصرف امن تر

در طول ادغام چه اتفاقی خواهد افتاد؟

گزارش‌های متعدد تأیید می‌کنند که اتریوم با نزدیک شدن به ادغام به ۲۸۰۰ دلار خواهد رسید. قیمت ارز دیجیتال ایجاد شده توسط ویتالیک بوترین در میان مدت و بلند مدت افزایش خواهد یافت. با این حال، واکنش بازار و سرمایه گذاران برای آگاهی کامل از شرایط حیاتی است.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

نحوه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از نظر کارشناسان
سقوط دوباره قیمت بیت کوین
اتریوم: ادغام اکنون یک تاریخ دارد.
بیت کوین: آیا ارز دیجیتال می تواند از طلا ارزشمندتر باشد؟
قیمت بیت کوین: 5 دلیل اصلی برای سقوط آن!