دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
بیت کوین: آیا ارز دیجیتال می تواند از طلا ارزشمندتر باشد؟
بیت کوین
ceo-ashkan
Thu May 26 2022 11:08:30 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
بیت کوین یک دارایی جالب برای سرمایه گذاران است.

یکی از قوانینی که برخی از سرمایه گذاران دارند این است که بخشی از سرمایه خود را از طلا حمایت کنند. طلا دارایی است که ارزش پول نقد و پول را نگه می دارد. دهه ها، اگر نگوییم یک قرن، به عنوان یک اثر اثبات شده دارد. با این حال، حتی زمانی که بیت کوین یک دارایی جوان است، سفته بازان ارزهای دیجیتال بر این باورند که ارزش آن می تواند از اصلاحات و رکودها جان سالم به در ببرد.

چندین سرمایه گذار و موسسه بیت کوین را به ذخایر خود اضافه کردند.

طلا و بیت کوین چگونه مقایسه می شوند؟

بیت کوین 13 سال پیش پدیدار شد، در حالی که طلا هزاره هایی در اطراف تمدن بشری و قرن ها دارد بر اساس داده ها، اولین سابقه طلا و تمدن به 4000 سال قبل از میلاد برمی گردد. طلا در اقتصاد امروز ضروری است و از زمانی که حافظه داریم، نقشی اساسی در ژئوپلیتیک ایفا کرده است. با این وجود، برخی از کارشناسان معتقدند که سن هیچ معنایی ندارد. بیت کوین جدید است، اما به این معنی نیست که امن نیست. بلاک چین غیرقابل هک است و دارایی کریپتو در 15 سال گذشته بیش از طلا ثروت ایجاد کرده است. با طلا تقریبا همان چیزی است. این یک دارایی است که سرقت یا جعل آن بسیار سخت است و به شدت تحت نظارت است. به دست آوردن بیت کوین آسان تر از سرمایه گذاری در طلا است. شما می توانید بیت کوین را به صورت آنلاین یا روی هارد دیسک با حداقل هزینه ذخیره کنید. در حال حاضر، میانگین تراکنش بیت کوین حدود 1.50 دلار هزینه دارد و احتمالاً در حدود 10 دقیقه تکمیل می شود. در ضمن برای طلای فیزیکی به مکانی خاص و مطمئن نیاز دارید.

مشکل بیت کوین

بیت کوین مانند همه ارزهای دیجیتال بی ثبات است. کارشناسان معتقدند این بهترین سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال است. با این حال، فرار از طلا بیشتر است.

نظر بدهید ...small business seo
Sun Sep 11 2022 05:50:55 GMT+0430 (Iran Daylight Time)

This post is really a good one it helps new the web people, who are wishing for blogging.انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

نحوه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از نظر کارشناسان
سقوط دوباره قیمت بیت کوین
اتریوم: ادغام اکنون یک تاریخ دارد.
بیت کوین: آیا ارز دیجیتال می تواند از طلا ارزشمندتر باشد؟
قیمت بیت کوین: 5 دلیل اصلی برای سقوط آن!