دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
سقوط بازار کریپتو باعث شد بازیکنان NFL میلیون ها دلار از دست بدهند!
cryptocurrency
ceo-ashkan
Sun May 22 2022 11:02:54 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
در حالی که ریسک بزرگ ممکن است مزایایی به همراه داشته باشد، اما همه چیز آنطور که به نظر می رسد مطمئن نیست.

همانطور که زمان ثابت کرده است، با ریسک های بزرگ، پاداش های بزرگی به همراه دارد، و گاهی اوقات ممکن است این ریسک ها آنطور که باید به نتیجه نرسند. با سقوط اخیر کریپتو، بازیکنان NFL که تصمیم گرفتند بخشی از قراردادهای خود را به صورت کریپتو پرداخت کنند، ممکن است مقدار قابل توجهی پول از دست بدهند.

بازیکنان NFL مانند تروور لارنس ریسک سوار شدن بر «موج رمزنگاری» را پذیرفتند و با آگاهی از ارزش‌های در حال تغییر دیجیتال، حقوق و پاداش امضا در بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری و سود در درازمدت درخواست کردند. Action Network با در نظر گرفتن سقوط کریپتو در هفته گذشته یک ارزیابی انجام داد و در مورد اعداد و ارقام حرف زیادی برای گفتن وجود دارد.

باز هم صحبت از لارنس شد، کوارتربک جگوار می توانست ده میلیون دلار ضرر کند.

زمانی که او قرارداد سال گذشته را امضا کرد، اولین انتخاب کلی در پیش نویس سال بود، و با Blockfolio قرارداد بست تا بتوانند پاداش امضای او را که بالغ بر 22,630,055 دلار بود، به ارز دیجیتال تبدیل کنند، و اکنون ارزش آن پاداش حدود 9.3 میلیون دلار است.

راسل اوکونگ از کارولینا پانترز

مورد دیگر راسل اوکونگ است که قبلاً برای کارولینا پانترز OT بازی می کرد، او توجه رسانه ها را به خود جلب کرد وقتی حدود 6.5 میلیون دلار را به بیت کوین تبدیل کرد، این معادل نیمی از حقوق او بود و پس از آخرین نتایج بیت کوین، او حدود 2.7 میلیون دلار از دست داده است.

ساکون بارکلی از غول های نیویورک

مثال سوم ساقون بارکلی است که 10 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد و 5.9 میلیون دلار ضرر کرد، اکنون او فقط 4.1 میلیون دلار دارد که 59 درصد ضرر در چند هفته است.

Action Network سلب مسئولیت کرده است که مبالغ نشان داده شده کاملاً دقیق نیستند زیرا اطلاعات خاصی فاش نشده است زیرا اطلاعات مالی حساس است. با این حال، تاریخ ممکن است ثابت کند که سفته بازان اشتباه می کنند، با این حال، تا کنون بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است و وقتی صحبت از امور مالی می شود، هیچ چیز مطمئنی وجود ندارد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

نحوه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از نظر کارشناسان
سقوط دوباره قیمت بیت کوین
اتریوم: ادغام اکنون یک تاریخ دارد.
بیت کوین: آیا ارز دیجیتال می تواند از طلا ارزشمندتر باشد؟
قیمت بیت کوین: 5 دلیل اصلی برای سقوط آن!