دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
قیمت بیت کوین ممکن است کاهش یابد!
بیت کوین
ceo-ashkan
Tue May 10 2022 12:30:26 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
قیمت بیت کوین ممکن است کاهش یابد: اگر روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنید، چه باید کنید؟

قیمت اتریوم و بیت کوین در حال کاهش است و برخی کارشناسان بر این باورند که ممکن است حتی بیشتر از این کاهش پیدا کند. در 24 ساعت گذشته، دو ارز دیجیتال اصلی تا 10 درصد کاهش یافته اند و بیت کوین در حدود 31000 دلار و اتریوم حدود 2300 دلار در نوسان است. با این حال، وندی او، کارشناس رمزارز، در ویدئویی اشاره کرد که کاهش ارزش اولین ارز دیجیتالی که در صحنه ظاهر شد ممکن است به زیر 30000 دلار برسد، چیزی که از جولای سال گذشته مشاهده نشده است.

روزهای سخت برای بیت کوین

بیت کوین به طور بالقوه می تواند تا 35000 دلار جهش کوچکی داشته باشد، اما اگر خط روند را در حدود 37000 دلار نشکنیم، ارزش آن را در هفته ها یا هفته های آینده به 29000 دلار می اندیشم. نااطمینانی اقتصاد کلان در آغاز هفته ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داد و بیت کوین به پایین ترین حد خود در بیش از یک سال گذشته رسید. مانند بازار سهام، جهان کریپتوکارنسی نیز از هفته گذشته پس از اعلام فدرال رزرو بزرگترین افزایش نرخ بهره خود در بیش از دو دهه اخیر، تسلیم شد.

مثال دیگر، اتریوم و تمایل آن به همگام شدن با بیت کوین است، زیرا در هفته گذشته 18 درصد کاهش یافته است.

افت شدید بیت کوین تنها یادآوری به سرمایه گذاران است که دارایی های رمزنگاری شده با ریسک و نوسانات اضافی همراه است، به خصوص در زمان عدم اطمینان اقتصادی و سیاسی. تا به امروز، بسیاری از سرمایه گذارانی که سال گذشته تصمیم گرفتند وارد تجارت ارزهای دیجیتال شوند، پول خود را از دست می دهند.

احتیاط سرمایه گذاری

در این سناریو، اکثر کارشناسان مالی توصیه می کنند کمتر از 5 درصد از کل سبد خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

در مقابل، آنها از مردم می خواهند که برای مواقع اضطراری پس انداز کنند، پول را در حساب بازنشستگی بگذارند یا بدهی های با بهره بالا را پرداخت کنند. با این حال، برای کسانی که از قبل پس‌انداز خود را در ارزهای دیجیتال مانند بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند، توصیه می‌شود کمی صبر کنند، زیرا خلاص شدن از شر آنها در این زمان ضرر بیشتری را نشان می‌دهد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

نحوه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از نظر کارشناسان
سقوط دوباره قیمت بیت کوین
اتریوم: ادغام اکنون یک تاریخ دارد.
بیت کوین: آیا ارز دیجیتال می تواند از طلا ارزشمندتر باشد؟
قیمت بیت کوین: 5 دلیل اصلی برای سقوط آن!