دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
کریپتوکارنسی: کاپیتولاسیون چیست؟
بیت کوین
ceo-ashkan
Wed Sep 07 2022 11:39:23 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
کریپتوکارنسی: کاپیتولاسیون چیست و چه معنایی برای سرمایه گذاران بیت کوین دارد؟

اگر بادهای مخالفی که در حال وزش هستند، سرانجام اراده سرمایه گذاران را که از ارزش آن حمایت می کنند، بشکند، زمستان کریپتو ممکن است به انجماد عمیق برای بیت کوین برسد. روز سه شنبه از محدوده بین 20000 تا 25000 دلار در طول تابستان خارج شد.

یکی از عوامل اصلی تأثیرگذار بر بیت کوین، و همچنین سایر ارزهای دیجیتال و سایر دارایی های مالی، انقباض پولی تهاجمی توسط فدرال رزرو ایالات متحده برای مهار تورمی بوده است که در چهار دهه گذشته مشاهده نشده است. همانطور که سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری های مطمئن تر مانند اوراق قرضه و دلار آمریکا هستند، سکه های دیجیتال، بازارهای سهام و سایر ارزهای جهانی سقوط کرده اند.

کاپیتولاسیون چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، تسلیم شدن توسط سرمایه‌گذاران بیت‌کوین به این معنی است که آن‌ها آن را ترک می‌کنند، ضررهای خود را کاهش می‌دهند و می‌روند. و خسارات تا کنون در سال جاری دلهره آور بوده است. بیت کوین از ابتدای سال حدود 60 درصد سقوط کرده است که بسیار کمتر از اوج خود در حدود 68000 دلار در نوامبر 2021 است. اما پس از یک افت چشمگیر در ماه می، که جرقه سقوط تماشایی دو سکه اصلی و به دنبال آن یک ماه بعد، ارز دیجیتال اصلی از اواسط جولای به بالای 20000 دلار رسیده است.

کریگ ارلام، تحلیلگر در بروکر اواندا به بارونز گفت:

"بیت کوین به نشان دادن انعطاف پذیری در حدود 20000 دلار ادامه می دهد. اما این واقعاً در حال آزمایش است زیرا ریسک گریزی بار دیگر بازارها را فرا گرفته است. با توجه به دورنمای ریسک پذیری در کوتاه مدت، به نظر خوب نیست. "یک وقفه قابل توجه در این مرحله می تواند واقعاً آسیب زا باشد. به نظر او حدود 17500 دلار سطح کلیدی خواهد بود که در زیر آن سرمایه گذاران بیت کوینی که از طوفان خارج می شوند ممکن است در نهایت تسلیم شوند."

یک "کاپیتولاسیون عظیم" در افق طرفداران ارزهای دیجیتال آنها را دارایی هایی می دانند که باید مانند کالایی مانند طلا معامله شوند و با بازارهای سهام مرتبط نباشند. با این حال، ارزهای دیجیتالی بسیار پرنوسان همگام با بازارهای سهام سنتی سقوط کرده بودند. اگرچه اخیراً بیت کوین این الگو را شکست و از گرانی هایی که بازار سهام در هفته های اخیر تجربه کرده بود اجتناب کرد.

نظر بدهید ...



*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

نحوه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از نظر کارشناسان
سقوط دوباره قیمت بیت کوین
اتریوم: ادغام اکنون یک تاریخ دارد.
بیت کوین: آیا ارز دیجیتال می تواند از طلا ارزشمندتر باشد؟
قیمت بیت کوین: 5 دلیل اصلی برای سقوط آن!