دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
جنبه پنهان شکیرا
شکیرا
ceo-ashkan
Mon Sep 19 2022 11:21:50 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
او یک کارمند را به دلیل گرم نکردن یک تکه مرغ اخراج کرد!

فاش شده است که شکیرا یک کارمند خود را به دلیل امتناع از گرم کردن یک تکه مرغ اخراج کرده است و این افشاگری به عنوان بخشی از یک مستند مفصل درباره خواننده کلمبیایی منتشر شده است.

در حالی که مستند بر اتهامات کلاهبرداری مالیاتی علیه شکیرا متمرکز بود، جزئیات دیگری از زندگی خصوصی و حرفه ای او نیز گزارش شد. این در برنامه تلویزیونی 'Equipo de Investigacion' در La Sexta بود، با Javier Ceriani، روزنامه نگار اهل میامی، در حال مصاحبه با یک زوج متاهل، کارمندان سابق شکیرا، که خواننده را محکوم کردند. یکی از تکان دهنده ترین لحظات زمانی بود که او دلیل ادعایی اخراج شکیرا زوجی را که به عنوان کمک خانگی برای او کار می کردند را بازگو کرد.

در این گزارش آمده است:

"دیوایر جایگزین ماریتزا، همسرش شد که تمام هفته آشپزی می کرد و برای 17 تن از کارمندان شکیرا آشپزی می کرد. وقتی اواخر شب بود، او بسیار خسته بود و شکیرا از او خواست که کمی مرغ گرم کند، و او به او گفت: "حقیقت این است که من دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم، من مرغ را گرم نمی کنم. تمام روز برای 17 نفر آشپزی می کردم، دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم." بنابراین شکیرا به او گفت "اگر تو برای این کار خوب نیستی، برای هیچ چیز دیگری هم خوب نیستی" و این زمانی بود که آنها اخراج شدند. این یک شوک بود که شکیرا کارکنان خود را به خاطر یک تکه مرغ که نمی خواستند آن را گرم کنند اخراج کرد. آنها نه تنها کارمندان خانگی بودند، بلکه آشپزها، شوفرها و کسانی بودند که تعمیر و نگهداری خانه را ترتیب می دادند."

این اتهام در رأس چندین مورد دیگر قرار می گیرد که شکیرا باید با آنها دست و پنجه نرم کند. این هفته، این خواننده و جرارد پیکه با وکلای خود ملاقات کردند تا در مورد طلاق خود، به ویژه در مورد حضانت فرزندانشان میلان و ساشا به توافق برسند. شایعات زیادی مبنی بر اینکه این فوتبالیست و این خواننده برای تصمیم گیری در مورد حضانت فرزندانشان به دادگاه می روند شنیده می شود.

بزرگترین اختلاف بین این زوج سابق این است که خواننده کلمبیایی می خواهد فرزندانش با او به میامی بروند، در حالی که فوتبالیست می خواهد آنها در اسپانیا بمانند و در آنجا به مدرسه می روند. با وجود این، این فوتبالیست ممکن است به جدایی از بارسلونا و امضای قرارداد با اینترمیامی در MLS فکر کند تا اگر در نهایت تصمیم به زندگی در ایالات متحده بگیرد، به فرزندان نزدیک تر شود.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

استالونه و شوارتزنگر
ناراحتی کارولین لیما از اتهامات وارده به او توسط ادر میلیتائو
تام بردی و جیسل بوندشن چگونه با هم آشنا شدند؟
اولین جایزه امی برای در دره، امینم، اسنوپ داگ، 50 سنت و ...
تولدت مبارک بیانسه!