دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
کانیه وست جزئیات حضانت فرزندانش را فاش کرد!
کانیه وست
ceo-ashkan
Sun Sep 18 2022 11:49:30 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
کیم کارداشیان 80 درصد مواقع از بچه ها مراقبت می کند.

پس از طلاق کانیه وست و کیم کارداشیان، این ستاره تلویزیونی واقعیت است که بیشتر مراقب فرزندانشان است. آنها دارای چهار فرزند بودند - نورث، سنت، شیکاگو و زبور - اما آنها پس از هفت سال زندگی مشترک در فوریه 2021 درخواست طلاق دادند. اکنون، خواننده رپ در مورد وضعیت حضانت آنها صحبت کرده است و این کار را در پادکست Alo Mind Full، نمایش دنی هریس، مدیر عامل شرکت Alo Yoga، انجام داده است.

او گفت:

"همه می‌خواهند همه را آنقدر دوپینگ کنند، آنقدر کنترل شوند که حتی اجازه نداشته باشید چیزهایی را که به خانواده‌تان می‌دهید جمع‌آوری کنید. ایده گرفتن کنترل و عقاید یا هر چیز دیگری از مادر یا پدر، معنای زندگی کسی را می گیرد. بنابراین، حتی تا به امروز، من همچنان به کیم در مورد چیزهایی که می تواند کمک کند، توصیه می کنم، زیرا این به بچه ها خواهد رسید. اساساً در 80 درصد مواقع باید آن کودکان را بزرگ کند."

کیم کارداشیان دوست دارد کانیه وست بخشی از زندگی فرزندانشان باشد با وجود اینکه این دو سلبریتی از هم جدا شدند، کیم کارداشیان همچنان می‌خواهد کانیه وست با خانواده و بچه‌ها درگیر شود.

کیم در مصاحبه ای گفت:

"مهم نیست در چه شرایطی قرار داریم، من همیشه می خواهم که بچه هایم تا حد امکان در کنار پدرشان باشند و فقط صبح ها را با پدرشان بگذرانند و در مدرسه رها شوند."

او همچنین قبلاً فاش کرده بود که او و کانیه وست در مورد جدایی خود از فرزندانشان صحبت می کنند، حتی اگر همه آنها هنوز خیلی جوان هستند. بنابراین، کانیه وست هنوز در 20 درصد از زندگی بچه ها نقش دارد، حتی اگر این مادر باشد که بیشتر آنها را بزرگ می کند.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

کانیه وست جزئیات حضانت فرزندانش را فاش کرد!
کیم کارداشیان آماده رابطه جدید است!
جدایی کیم کارداشیان و پیت دیویدسون؟
کیم کارداشیان باسن خود را کوچک کرد!
علاقه کیم کارداشیان و کایلی جنر به اینستاگرام قبلی