دی جی سرگرمی ، رسانه ای برای سرگرمی
بخوانید
تبلیغات
ارتباط با ما
ورود / ثبت نام
پدر بچه لانا رودز ستاره NBA است!
لانا رودز
ceo-ashkan
Sat Sep 03 2022 11:03:04 GMT+0430 (Iran Daylight Time)
تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
لانا رودز تایید کرد که پدر بچه اش ستاره NBA است: بلیک گریفین یا کوین دورانت؟

در یک قسمت پادکست با یوتیوب بردلی مارتین، لانا از این بابای مرموز که می خواهد از پسرش مایلو دور باشد عصبانی به نظر نمی رسید. با این حال، افشاگری های اخیر از سوی لوگان پل و مایک ماژلاک تایید کرد که این مرد قطعا یک ستاره NBA است. در دفعات قبل این تقریباً فاش شده بود، خود لانا از مردم خواست به حریم خصوصی او احترام بگذارند و در مورد هویت او لب به لب ماند. اما در هفته‌های اخیر، چیزی تغییر کرد و همه چیز را تغییر داد.

لانا رودز دیگر این را پنهان نمی کند!

ما نمی دانیم بین این دو چهره مشهور چه اتفاقی افتاده است، اما لانا رودز دیگر علاقه ای به مخفی نگه داشتن هویت پدر نوزادش ندارد. تقریباً تمام جهانیانی که این داستان را دنبال می کنند اکنون در مورد دو نام خاص صحبت می کنند که می توانند پدر میلو باشند.

این نام‌ها کوین دورانت و بلیک گریفین هستند. اما ظاهر این کودک کمی شک برانگیز است. لانا قبلاً ویدیوهای TikTok را منتشر می کند که در آنها آشکارا تأیید می کند که پدر میلو قطعاً یک ستاره NBA است. آیا می‌توانیم بفهمیم که پدر بچه لانا رودز ممکن است کی باشد؟

شاید ستاره NBA که او به او اشاره می کند، به دلیل گذشته لانا رودز به عنوان یک ستاره پورن، تصمیم به دور ماندن گرفته است. اگر اینطور است، او حتی نباید به او توجه کند و حتی وجود او را کاملاً نادیده بگیرد. با این حال، چیزهای بیشتری برای کشف کردن از این داستان وجود دارد.

نظر بدهید ...*** تاکنون نظری ثبت نشده است.

انتشار مطالب فقط با ذکر منبع، وبسایت djsargarmi.ir مجاز است. 2021-2022 © AG

تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشابه با این موضوع

استالونه و شوارتزنگر
ناراحتی کارولین لیما از اتهامات وارده به او توسط ادر میلیتائو
تام بردی و جیسل بوندشن چگونه با هم آشنا شدند؟
اولین جایزه امی برای در دره، امینم، اسنوپ داگ، 50 سنت و ...
تولدت مبارک بیانسه!